Мистецтво публічного виступу - тренінг для молоді у жовтні 2019 року

Нові висоти у навчанні та бізнесі стануть ближчими завдяки тренінгу з майстерності публічного виступу.

Організатор: Студентське Братства Вінниччини, платформа Media'n'GO.

Подія: тренінг "Мистецтво публічного виступу".

Захід особливо буде корисний для тих, хто хоче виступати публічно, розвивати свій бізнес, досягати нових висот у навчанні, займатися громадською діяльністю або просто подолати страх і говорити впевнено. Слова мають силу інформувати, переконувати і навіть розважати. Сказане правильним оратором слово може бути ще потужнішим, ніж письмове.

Місце: Hub "Місто змістів"

Дата: 27 жовтня, 11:00-16:00

Захід відбувається за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики вінницької ОДА, Братства Нечайців, ФРІ Вінниця, Джерела Надії та кав'ярні Синій Кактус.

Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/436PT5FgfhN14Vjk8