Триденна сесія у листопаді "Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики"

Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практикиПро інновації у освітній сфері йтиметься під час навчально-методичних сесій, участь у яких підтверджуватиметься сертифікатом.

У рамках ХІV-ї Міжнародної науково-практичної конференції „Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”, яка відбудеться 18-20 листопада 2019 року в м. Київ, ОСВІТЯН ЗАПРОШУЮТЬ 18-20 листопада 2019 року взяти участь у Навчально-демонстраційних сесіях.

ДЛЯ кого? Для ОСВІТЯН – ВИКЛАДАЧІВ, ВЧИТЕЛІВ, КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, МЕНЕДЖЕРІВ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ, РОЗРОБНИКІВ І ДОСЛІДНИКІВ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

Подія: «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики»

Дедлайн: 15 листопада 2019 року заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexqu3rZcmDwhL1p-hjZvavW_Uaqvx6c6057rEaCiQaTTZAtQ/viewform

Інформація: див. файл.

ПРОГРАМА:

І-й напрям – «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»

-      Тренінгові технології та новітні тренінгові техніки

-      Метод Case-study (метод кейсів)  та  Коучингові техніки у роботі викладача

-      Техніки «Навчання шляхом залучення», «Активний полілог», «Міфодизайн» та ін.

-      Інтерактивна лекція: способи забезпечення та реалізації

-      Мультимедійний пул викладацьких практик

ІІ-й напрям – «Інновації в освітньому менеджменті: стратегічне планування,  проектний менеджмент, технології  управління якістю»

-        Стратегічне планування і стратегічний менеджмент в освітньому закладі

-        Проектний менеджмент в освітній практиці

-        Технології управління якістю освіти   та  Технології моніторингу якості

-        Академічна мобільність: ефективні засоби і техніки

-        «Університет майбутнього»: технології згуртування

ІІІ-й напрям – «Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей»

-        Системи освіти на основі ООР и MOOC

-        Хмарні технології, 3D-комунікації та 3D-інтернет в освіті

-        Онлайн-навчання: вебінар чи відео-конференція

-        Електронні освітні ресурси в сучасному освітньому закладі

-        PREZI та інші сучасні альтернативи мультимедійних презентацій

Місця проведення: Chamber Plaza (Конгрес-хол Grand Hall - вул. Велика Житомирська, 33 (Проїзд: метро "Золоті Ворота", "Майдан Незалежності", міський транспорт до «Львівська Площа») та Бізнес-Конгрес-Центр «101 Tower» (Конгрес-хол «Київ» - вул. Льва Толстого,  57. Проїзд: метро «Університет», «Вокзальна»)

Початок роботи: 10-00

Початок реєстрації: 9-00

У роботі сесії візьмуть участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, США, Словаччини, Італії

Спеціальні гості – європейські експерти, тренери, коучі, ментори, тьютори

Учасники отримують СЕРТИФІКАТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (участь протягом усіх 3-х днів 18-20 листопада 2019 р. та підготовка наукової публікації дають можливість отримати 58 год. підвищення кваліфікації)

Оргвнесок для учасників НАВЧАЛЬНО ДЕМОНСТРАЦІЙНОЇ СЕСІЇ (2 дні, 12 год.): 600 грн. (при оплаті заздалегідь) або 750 грн. (при оплаті підчас реєстрації). Виготовлення персонального Сертифіката - 50 грн.

Оргвнесок для участі протягом 3-х днів розраховується пропорційно – відповідно до кількості днів.

Сплата здійснюється на рахунок: 26006037494701  в  ПАТ „УКРСИББАНК” м. Київ,   МФО 351005,  код ЄДРПОУ – 33498600, МЕА «Консалтинг і Тренінг» (призначення платежу: організація та проведення наукової конференції), або підчас реєстрації.

Обов’язковим є надсилання квитанції про сплату (сканована копія) разом із заявкою.

При завчасній оплаті 3-х днів участі,  3-й день для учасників НДС поточного 2019 року сплачується зі знижкою 50%.

За умови групових заявок можливі знижки від 5 до 10%.

Заявки щодо участі (індивідуальні або групові) прохання надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація (організаційна допомога, консультації):  (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22,  (067) 196-28-14

(044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14