Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Польські науковці запрошують українських колег на міжнародну науково-практичну конференцію

  • Автор: Super User

Стажування у ПольщіУкраїнських науковців запрошують взяти участь у стажуванні та Міжнародній науково-практичній конференції у Польщі влітку 2017 р.

Вартість проходження стажування, у тому числі участь у конференції: 180 євро.

Реєстрація: необхідно надіслати заявку, тези доповіді та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Тема листа: Стажування-червень Польща Прізвище та Ім'я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов'язкові назви, а саме: 1. Заявка прізвище (учасника); 2. Паспорт прізвище (учасника); 3. Тези прізвище. Секція №…

Дедлайн реєстрації: до 25 березня 2017 р.!

Більше інформації про організацію стажування, вимоги до оформлення тез, форма заявки: скачати файл.

Подія 1: стажування «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (очно-дистанційна форма 12 днів, 108 годин аудиторної та позааудиторної, у тому числі дистанційної, роботи).

Організатор заходів: Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University http://www.wsb-nlu.edu.pl/

Дати стажування: 12-23 червня 2017 р. (12 червня – 18 червня – дистанційна робота, 19-23 червня – безпосереднє стажування в університеті на території Польщі).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення та запрошень консультування надається: Степаненко Наталія, тел: 050 911 02 75; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
З питань стажування контактна особа в Польщі: Артем Кудрявцев, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма стажування
Модуль 1. Організація навчального процесу та програми підготовки студентів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи).
1.1         Факультети та програми підготовки студентів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.
1.2         Організація навчального процесу у Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.
1.3         Особливості отримання другого диплому США.
1.4         Інтернаціоналізація навчального процесу та можливості отримання освіти в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University для студентів з інших країн.
Модуль 2. Інноваційні технології, науково-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи).
2.1.       Використання інноваційних технологій в освітньому процесі.
2.2.       Академічна мобільність студентів як органічна частина навчального процесу в університеті.
2.3.       Науково-методичного надбання університету.
2.4.       Лекції, практика та семінари за напрямами підготовки (показові заняття).
Модуль 3. Наука як основа освітнього процесу (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи).
3.1.       Досвід наукової діяльності Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.
3.2.       Наукові проекти та наукові видання Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.
3.3.       Підготовка наукової доповіді для участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень – 2017: теоретична цінність та практична значущість».
3.4.       Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень – 2017: теоретична цінність та практична значущість».

Дистанційна частина стажування (з 12 по 18 червня) містить у собі:
1.    Вивчення організаційної структури університету та програм підготовки через доступ до офіційного сайту університету.
2.    Ознайомлення з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу (надсилається учасникам стажування електронною поштою).
3.    Вивчення досвіду дистанційної освіти та проходження дистанційного курсу з предмету за вибором (4 години) (перелік предметів та код доступу надається).
4.    Підготовка наукової доповіді на конференцію.
5.    Ознайомлення з примірниками віртуальних лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін.
Очна частина стажування (з 19 по 23 червня) містить у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, участь у конференції, наукові дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету.

Подія 2: Міжнародна науково-практична конференція в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща)

Тема конференції: Міжнародна науково-практична конференція на тему «Пріоритети наукових досліджень – 2017: теоретична та практична цінність»

Дати конференції: 22-23 червня 2017 р., Новий Сонч, Польща

Секції
1.        Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
2.        Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія та релігієзнавство, філологія).
3.        Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).
Конференція є частиною стажування. Підготовка доповіді та безпосередня участь у конференції – обов'язкова частина стажування.
Загальний графік організованого трансферу та очної роботи
1 день. 19 червня. Понеділок. Львів. Виїзд о 8.00. Переїзд в Краків. Поселення. Самостійна позааудиторна робота. Ночівля.
2 день. 20 червня. Вівторок. Сніданок. Трансфер в Новий Сонч та зворотно. Стажування (аудиторна робота). Вільний час. Ночівля.
3 день. 21 червня. Середа. Сніданок. Трансфер в Новий Сонч та зворотно. Стажування (аудиторна робота). Вільний час. Ночівля.
4 день. 22 червня. Четвер. Сніданок. Виселення. Трансфер в Новий Сонч. Конференція. Урочиста вечеря. Поселення в готель в місцевості навколо Нового Сонча. Ночівля.
5 день. 23 червня. П'ятниця. Сніданок. Виселення. Секційні засідання. Завершення стажування. Вручення сертифікатів. Переїзд у Львів.
Проживання: 3 ночі в Кракові та 1 ніч в районі Нового Сонча.


Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна