EnglishRussianUkrainian

Підготовка до робочого триместру для 1-го курсу (скороч. термін навч., рік вступу 2016). УВАГА! Слідкуйте за оновленням статті!

Молодший спеціалістДо уваги студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу 2016)!

У студентів 1-го курсу (скроч. терм. навч., рік вступу - 2016), які навчаються за навчальною програмою 3 курсу, робочий триместр триватиме з 19 червня до 30 червня 2017 р.

Робочий триместр (робота на виробництві) - це робота на випускаючих кафедрах ВНТУ або на виробництві, в компаніях, установах, організаціях Вінниці, Вінницької області, України.

Період роботи на підприємствах - 19-29 червня 2017.

Заліки за результатами робочого триместру - 30 червня 2017 згідно графіків відповідних деканатів (інформація буде надана додатково).

Більше про документи для робочого триместру та інші організаційні питання - див. за посиланням.

За додатковою інформацією щодо організації та проведення робочого триместру звертайтеся до викладача кафедри ІНВ, відповідального за факультет, або в інформаційно-аналітичний центр ІнІНВ (ауд. 101а ГУК).

Бланки документів

Більше інформації