Запрошення на святкування 90-річчя заснування кафедри обробки металів тиском ХПІ

Міжнародна науково-технічна конференція Ресурсозбереження та енергоефективність процесів та обладнання обробки тиском в машинобудуванні і металургії, ХПІФахівців факультету машинобудування ВНТУ запрошують на урочистість до Харківського політехнічного інституту.

Подія: ХІ міжнародна науково-технічна конференція «Ресурсозбереження та енергоефективність процесів та обладнання обробки тиском в машинобудуванні і металургії», присвяченої 90-річчю заснування кафедри обробки металів тиском.

Дата: з 20 по 22 листопада 2019 року.

Місце проведення: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Участь у конференції (виступ, включення в програму конференції) – безкоштовна, у т.ч. видання матеріалів конференції (тез доповідей).

Вимоги до матеріалів - див. файл.

Запрошення до участі  - див. файл.

За результатами роботи конференції будуть опубліковані матеріали конференції (тези доповідей). Об’єм тез – 1-2 повних сторінок. Вимоги до тез доповідей додаються. Кінцевий термін подання тез доповідей – 05 листопада 2019 р. Тези доповідей направляти виключно на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (067) 578-63-17 (Окунь Антон Олександрович)

Публікація тез конференції безкоштовна.

Також планується видання статей у Вісниках НТУ «ХПІ» серії «Інноваційні технології та обладнання обробки матеріалів у машинобудуванні та металургії». Статті слід направляти виключно на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. ((068) 085-22-70, (050) 813-21-89 (Курандо Олена Сергіївна)).

Мета проведення конференції полягає:

- в аналізі сучасного стану і перспектив розвитку обробки тиском у машинобудуванні і металургії;

- в обміні досвідом і підвищенні рівня інформованості підприємств і організацій про можливості технологічних процесів і обладнання обробки тиском по забезпеченню ресурсозбереження і енергоефективності в машинобудуванні і металургії;

- у визначенні можливостей контролю і підвищенні якості продукції у машинобудуванні і металургії.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

Секція 1. Сучасний стан та перспективи розвитку обробки металів тиском в машинобудуванні.

1.1. Теоретичний аналіз та моделювання процесів ковальсько-штампувального виробництва.

1.2. Дослідження технологічних процесів ковальсько-штампувального виробництва.

1.3. Аналіз та вдосконалення ковальсько-штампувального обладнання.

Секція 2. Сучасний стан та перспективи розвитку обробки металів тиском в металургії.

2.1. Теоретичний аналіз та моделювання процесів формування металу в валках.

2.2. Дослідження технологічних процесів прокатного виробництва.

2.3. Аналіз та вдосконалення прокатного обладнання.

Секція 3. Оцінка відповідності, сертифікація, метрологічне забезпечення виробництва в обробці металів тиском.

3.1. Сучасні тенденції автоматизації та роботизації в обробці металів тиском.

3.2. Інтегруванні інноваційних технологій в обробці металів тиском.

Початок роботи конференції 21 листопада 2019 р. о 10.00 у 63 аудиторії наукової бібліотеки НТУ «ХПІ». Робота конференції буде проходити у формі пленарного засідання та роботи секцій за наступним регламентом:

Робочі мови - українська, російська, англійська.