EnglishRussianUkrainian

Студенти 1-3 курсів ВНТУ вчились "Культурі мовлення фахівця з вищою освітою"

Семінар "Культура мовлення фахівця з вищою освітою" запрошуються студенти 1-3 курсів ВНТУ.

23 березня 2017 р. відбувся семінар "Культура мовлення фахівця з вищою освітою" для студентів 1-3 курсів ВНТУ.

Починаючи семінар, Ганна Троян, викладач української мови, зауважила:
"Як казав відомий філософ Сократ : «Заговори, щоб я тебе побачив» .

Студенти факультетів ІТКІ та ЕЕЕМ ознайомились з мовними помилкам, які найчастіше з'являються у висловах пересічних українців. Завдяки оригінальній методиці, вони отримали навички культурного мовлення та зрозуміли, як грамотно говорити і писати українською.

Повний фотозвіт - Альбом Фейсбук.

Короткий фотозвіт з семінару "Культура мовлення фахівця з вищою освітою" 23 березня 2017 р.

Друк PDF

poltavskiytrz.jpg