Науково-педагогічне стажування для викладачів у Вищій школі бізнесу у Польщі

Дізнатись про сучасну організацію навчального процесу мають можливість викладачі ВНТУ у Польщі на конференції та під час стажуванняДізнатись про сучасну організацію навчального процесу мають можливість викладачі ВНТУ у Польщі.

Науково-педагогічне стажування для викладачів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

за програмою

«Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University»

(180 годин, 6 кредитів ECTS)

29 жовтня – 29 листопада 2019 р.

(з 29 жовтня по 25 листопада – дистанційна форма,

з 26 по 29 листопада – очна)

м. Новий Сонч, Польща

Більше інформації: про стажування, про конференцію.

На стажування запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

Програма розрахована на 6 кредитів ECTS (180 год) та включає 5 модулів:

Модуль 1. Організація навчального процесу та підготовка студентів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University (30 год/1 кредит ECTS).

1.1 Факультети та програми підготовки студентів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

1.2 Організація навчального процесу у Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

1.3 Лекції, практика та семінари за напрямами підготовки.

Модуль 2. Інноваційні технології та інформаційне забезпечення освітнього процесу (60 год/2 кредита ECTS).

2.1 Використання інноваційних технологій в освітньому процесі.

2.2 Електронний університет. Система CloudA.

2.3 Репозиторій університету та робота з електронним бібліотечним фондом.

Модуль 3. Наука як основа освітнього процесу (30 год/1 кредит ECTS).

3.1 Досвід наукової діяльності Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

3.2 Наукові проекти та наукові видання Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

3.3 Наукова робота та пріоритети наукових досліджень студентів.

Модуль 4. Академічна мобільність та інтернаціоналізація навчального процесу (30 год/1 кредит ECTS).

4.1 Інтернаціоналізація навчального процесу та можливості отримання освіти в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University для студентів з інших країн.

4.2 Академічна мобільність студентів як органічна частина навчального процесу в університеті.

4.3 Поведінкова культура викладача в умовах мультинаціонального студентського колективу.

Модуль 5. Інтеграція теорії і практики в освітньому процесі (30 год/1 кредит ECTS).

5.1 Поєднання теорії та практики в освітньому процесі.

5.2 Співробітництво університету з підприємствами та організаціями Польщі.

5.3 Практична цінність освіти, кар’єрні можливості та перспективи випускників університету.

Дистанційна частина стажування (з 29 жовтня по 25 листопада) містить у собі: вивчення організаційної структури університету та програм підготовки через доступ до офіційного сайту університету; ознайомлення з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу; вивчення досвіду дистанційної освіти та проходження дистанційного курсу з предмету за вибором (перелік предметів та код доступу надається); робота з репозиторієм університету та електронним бібліотечним фондом (електронний код доступу надається); ознайомлення з примірниками віртуальних лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін.

Очна частина стажування (з 26 по 29 листопада) містить у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, професійні дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету.

Мова стажування: англійська, частково з перекладачем на українську.

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість проходження стажування складає 150 євро. Термін подання заявок - до 27 жовтня  2019 р. Учасники організованого трансферу з України мають можливість сплатити за участь у стажуванні по прибуттю в університет.

ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ

Трансфер та проживання учасники стажування забезпечують собі самостійно.

З України, при достатньої кількості бажаючих, можливий організований виїзд на очну сесію 26-30 листопада 2019 р. Орієнтовна вартість організованого трансферу та проживання на очну сесію – 185 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів – Новий Сонч – Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3-4 зірки (чотири ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату.

З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: +38 096 83 177 94

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні до 27 жовтня 2019 року надіслати заявку на електронну адресу університету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або зареєструватися на сайті за посиланням:

Також бажаючі можуть взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність» 26-30 листопада 2019 р., м. Новий Сонч, Польща. Вартість участі в конференції 80 євро. Деталі на сайті https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Index

Консультації та питання:

Natalia Gut, International Projects Coordinator