300 вакансій на Ярмарку вакансій у листопаді

Ярмарок вакансій, Вінницький міський центр зайнятості, 5 листопада 2019На роботу та практику запрошують студентів ВНТУ та усіх охочих підприємства Вінниці та області.

Подія: ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ від Вінницького міського центру зайнятості.

Для кого: молодь, роботодавці, шукачів роботи

Дата: 05 листопада 2019 року

Час: з 10.00 до 12.00

Місце проведення: Інформаційний центр Вінницького міського центру зайнятості по вулиці Стрілецькій, 3-А.

Реєстрація для участі у Ярмарку для студентів ВНТУ: http://bit.ly/2q6fclX або https://forms.gle/1ooMumz6NrEzQ9Lb9

УВАГА! З собою мати роздруковане резюме (кілька екземплярів, залежно від кількості підприємтв, які Вас зацікавили). Тих, хто зареєструвався, а отже, зобов'язався відвідати захід і відвідає його, буде включено у службову записку про звільнення від уроків на період Ярмарку.

Про місце і час зустрічі з представниками ВНТУ, які супроводжувтимуть студентів на захід, буде повідомлено пізніше згідно з вказаними Вами контактними даними.

Інформація від ВМЦЗ

«БУДУЙ КАР’ЄРУ – СТАВАЙ УСПІШНИМ!»

Під час міні-ярмарку вакансій усі бажаючі зможуть ознайомитися з сучасними рекрутинговими послугами служби зайнятості, актуальними пропозиціями роботи, пройти тестування з профорієнтації та поспілкуватися з 14-ма роботодавцями міста - ТОВ-НВП "Аргон", ПРАТ "Вінницький завод "Маяк", ПП "Виробниче об’єднання Елна-Сервіс", ВД АТ "Укрпошта", ТОВ "Промавтоматика Вінниця", ТОВ "Телерадіокомпанія "Еверест", ДП "Електричні системи",  ТОВ "Грін Кул", ТОВ "Гранд-Пак", Територіальне управління служби судової охорони у Вінницькій області.  Учасникам заходу презентуватимуть 300 актуальних вакансій!

Використайте можливість оперативного працевлаштування чи перспективу проходження виробничої практики.