EnglishRussianUkrainian

Враження учасників ВСОРТ-2017 у ВНТУ: завдання - супер, організація – супер, Вінниця – супер!

ВСОРТ-2017, ВНТУ, Вінниця, олімпіадаСтуденти-радіотехніки з усієї України з’їхались до Вінниці 4-7 квітня 2017 року. Вони змагались між собою: хто краще і швидше розв’яже задачу, хто краще і швидше складе схему й запрограмує мікроконтролер.

Організатори олімпіади підготували насичену програму, у якій був час і для конкусу, і для відпочинку. Костянтин Коваль, відповідальний секретар ВСОРТ-2017 (Вінниця, ВНТУ), к.т.н., доцент, та його команда однодумців здійснили масштабну роботу: вони залучали спонсорів, партнерів, ЗМІ, інформували про подію навчальні заклади України, вирішували побутові, організаційні, культурно-розважальні питання.

Протягом напружених трьох днів учасники олімпіади виконували теоретичні завдання різної складності, а також брали участь у творчому конкурсі практичних розробок на платформі Alduino. У вільний час усі охочі мали можливість відвідати історичні та культурні місця Вінниці: музеї, театр, планетарій, арт-галереї та ін.

ВСОРТ-2017, ВНТУ, Вінниця, олімпіада

Ростислав, студент 3 курсу ВНТУ, отримав позитивні враження від олімпіади:
- Завдання були доволі високої складності, але більшість я вирішив. Сподобався додатковий конкурс розробок Alduino, бо це дало можливість показати наші практичні вміння. Завдяки участі в олімпіаді я зміг перевірити свої теоретичні знання і побачити, що мені потрібно ще вивчити, які в мене є слабкі сторони, які можна розвинути і підвищити свій професійний рівень.

ВСОРТ-2017, ВНТУ, Вінниця, олімпіада

Сергій, магістр Чернігівського національного технічного університету, родом з Славутича, дізнався про олімпіаду від викладачів рідної кафедри:
- Ми троє – команда з ЧНТУ. Команда складається з двох магістрів та бакалавра-третьокурсник. Учасниками олімпіади ми стали тому, що є переможцями 1-го етапу ВСОРТ-2017.

Олександр, колега Сергія по команді, також магістр, відзначає типовість завдань олімпіади:
- Завдання були досить типові, але це якраз нормально. В теоретичному плані ми не очікували, що тут буде дві олімпіади – конкурс теоретичних знань і практичний конкурс.  Але ми відразу вирішили взяти участь у практичній частині, і у нас там були хороші результати. Там потрібно було скласти нескладну схему, запрограмувати мікроконтролер, написати програму. У нас все вийшло.

Андрій, третій учасник команди з Чернігова, бакалавр, також ділиться враженнями:
- Як на мене, завдання для 2 етапу вони досить прості. Мені хотілося б навіть не складніших, а більш нестандартних.

Хлопці з Чернігова не брали участь у офіційній культурно-розважальній програмі. Вони самостійно мандрували містом, пройшлися центральними вулицями, погуляли парком, подивувались якості вінницького транспорту.
- Загальні враження – чудові! Єдине побажання – більше часу на практичні завдання. Дуже сподобався прийом учасників: гарно зустріли, поселили, нагодували, забезпечили розхідними матеріалами – все дуже вдало! Дякуємо ВНТУ та Вінниці!

В межах олімпіади проводились презентації компаній – спонсорів та партнерів ВСОРТ-2017: Melexis, National Instrument, Gemicle, Київстар. Також відбулась виставка-конкурс студентських радіоаматорських робіт, якими навіть зацікавились окремі представники компаній.

Більше про олімпіаду з радіотехніки ВОСРТ-2017 - переможці, учасники: http://vsort.org.ua/

Повний фотозвіт: Альбом Фейсбук.

Фотозвіт ВСОРТ-2017 (Вінниця, ВНТУ, 4-7 квітня 2017 р.).

Друк PDF

picture02.jpg