Усіх бажаючих запрошують долучитись до розбудови руху, який знайомить дітей та підлітків з різними напрямами ІТ - від програмування до робототехніки.Усіх бажаючих запрошують долучитись до розбудови руху, який знайомить дітей та підлітків з різними напрямами ІТ - від програмування до робототехніки.

Подія: Meetup з розвитку молодіжного технічного скаутського руху у Вінниці та Вінницькій області

Місце проведення: Молодіжний центр "Квадрат"

Дата і час: 05 листопада 2019 р., початок о 15.30

Реєстрація - за посиланням http://bit.ly/369faKC

Тема обговорення: розвиток молодіжного технічного скаутського руху у Вінниці та Вінницькій області, знайомство молоді з ІТ, зокрема - з робототехнікою.

Організатори: Департамент молодіжної та соціальної політики Вінницької ОДА, ВНТУ, ГО "Технічний скаутський рух It-Scouts"