EnglishRussianUkrainian

Хто ти в команді? - тренінг для студентів

Тренінг Командна робота, кафедра ІНВ, ВНТУ, Вінниця06 квітня 2017 р. відбувся тренінг "Командна робота. Визначення ролі в команді", організований в межах дисципліни "Навчальна практика". Цього разу тренувались  студенти ВНТУ факультету  ІТКІ.

Спершу учасники тренінгу знайомились. Перший крок знайомства: усі назвали своїх улюблених тварин. Далі кожен мав згадати ім'я людини, яка пов'язана з тією чи іншою назвою. Методика, використана коучем Олександром Мельником, є засобом створення асоціативних зв'язків, які допомагають запам'ятати імена колег у новому колективі.

За тим студенти ВНТУ заповнили спеціальні анкети для визначення найбільш властивої ролі у команді. Крім основної ролі, є ролі не основні, які стають у нагоді для більш ефективної співпраці над поставленим завданням. Результати анкетування учасники забрали із собою, щоб поміркувати, наскільки їм комфортно у наявних командних ролях і які навички потрібно "прокачати" для досягнення успіху.

Відгуки учасників:

"Було дуже цікаво та весело. Можна дізнатись багато чого нового"
"Було досить весело, здобула нові знання у побудові команди. Також познайомилась з новими людьми"
"Весело! Цікаво!"
"Дуже сподобалось. Прийду ще"

Фотозвіт з тренінгу 06.04.17 "Команда робота. Визначення ролей в команді", ВНТУ, Вінниця

Тренінг Командна робота, кафедра ІНВ, ВНТУ, Вінниця

Друк PDF