Про сучасний рух науки пропонують поспілкуватись науковцям на грудневій конференції у Дніпрі

Триває прийом матеріалів на участь у IX Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки».

Подія: IX Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний рух науки», що присвячена головній місії Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату.

Дати проведення: 2-3 грудня 2019 року

Місце проведення: м. Дніпро

Для публікації тез доповіді необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу необхідні матеріали (до 3.12.2019 р.)

Відправка електронного збірника та електронного сертифіката учасника запланована на 16.12.2019

Тематика конференції охоплює всі розділи Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience», а саме:
- державне управління;
- філософські науки;
- економічні науки;
- історичні науки;
- юридичні науки;
- сільськогосподарські науки;
- географічні науки;
- педагогічні науки;
- психологічні науки;
- соціологічні науки;
- політичні науки;
- інші професійні науки.

Більше інформації про порядок проведення конференції, оформлення тез та оплату - див. файл 1 та файл 2.