EnglishRussianUkrainian

Архітекторів та будівельників ВНТУ запрошують долучитись до проекту у Польщі

Люблінська Політехніка, навчання у ПольщіВ Люблінській Політехніці на факультеті Архітектури і Будівництва буде реалізуватися цікавий і багатообіцяючий проект. До участі запрошують студентів та випускників факультету будівництва ВНТУ.

Назва проекту: навчання ІІ ступеня (магістратура), спеціальність "Будівельні конструкції і екологічне будівництво" англійською мовою.

Тривалість: 1,5 роки (3 семестри – 13 місяців), в період з 1.10.2017 пo 31.01.2019 рр.

Хто може брати участь: випускники І ступеня (бакалаври) за напрямком Будівництво і бажаючі випускники (магістри) за напрямком Будівництво.

УВАГА! Також триває набір Visiting Professors для реалізації проекту у Польщі. Деталі - у презентації нижче.

Особливі умови: навчання платне - 250 Euro за один семестр, але прийняті студенти отримуватимуть стипендію в розмірі 750 злотих на місяць, тобто приблизно 180 Euro.

Дедлайн набору студентів: 05 липня 2017 р.

Детальні правила відбору кандидатів: див. презентацію нижче.

Відповіді на питання: ел. адреса j.jaskiewicz[at]pollub.pl

Сайт Politechniki Lubelskiej: http://www.pollub.pl/

Друк PDF