463 євро за 9-денний тур видатними університетами Європи

Навчально-освітній тур «Освіта в ЄС: Центральна Європа»Науковці ВНТУ мають шанс взяти участь у поїздці, яка познайомить їх з кращими навчальними закладами Європейського Союзу.

Захід: Навчально-освітній тур «Освіта в ЄС: Центральна Європа»

Дати проведення: 9-18 грудня 2019 р.

Дедлайн реєстрації: 18 листопада 2019 року.

Маршрут: Львів – Краків – Прага – Млада-Болеслав – Відень – Братислава – Прага – Дрезден – Львів

Під час туру, завдяки сприянню Асоціації SPACETIME, безкоштовна участь у науково-освітніх заходах:

- участь у Науково-практичному семінарі «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в Празькому економічному університеті» (з наданням сертифікату);

- відвідування Ягеллонського університету, Карлового університету, Празького економічного університету, Празького технічного університету, Університету Шкоди;

- відвідування Фізико-математичного музею Дрездена,

- 5 науково-популярних екскурсів в Кракові, Празі та Відні,

- відвідування унікального технічного музею історії автомобілебудування Шкода та огляд колекції ретроавтомобілей Шкода,

- відвідування найсучаснішого заводу Шкода та ознайомлення з організацією виробничого процесу.

Тур супроводжує експерт з освітніх систем країн Євросоюзу.

ОСНОВНА ПРОГРАМА, РЕКОМЕНДОВАНА КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА (безкоштовні заходи), ФАКУЛЬТАТИВНА ПРОГРАМА, УМОВИ УЧАСТІ, ВАРТІСТЬ - див. у файлі.

Всі науково-освітні заходи в межах основної програми туру (семінари, лекції-екскурси, презентації) відбуваються без будь-яких доплат. Освітню складову подорожі безкоштовно забезпечує Асоціація SPACETIME.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ТУР ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Консультації з питань виїзду та науково-освітньої складової туру телефоном: 066 766 90 67, Світлана