Пропозиція роботи, стажування і практики для електромеханіків та економістів ВНТУ

Можливість роботи за спеціальністю ВНТУ відкриваєься для тих, хто відгукнеться на пропозицію українського потужного виробничого підприємстваМожливість роботи за спеціальністю ВНТУ відкривається для тих, хто відгукнеться на пропозицію українського потужного виробничого підприємства.

Компанія "Електропривод" з м. Запоріжжя запрошує працівників на вакансії:

• інженер-електромеханік, функціональні обов'язки: виконання операцій з розробки та виготовлення промислових електроприводів
  • технік-електромеханік, функціональні обов'язки: виготовення промилосвих електроприводів
  • менеджер зовнішньоекономічної діяльності, функціональні обов'язки: менеджмент продажів у сегменті "b2b" у східній півкулі
  • інженер-маркетолог, функціональні обов'язки: маркетинг зовнішньоеокономічної діяльності, сегмент "b2b"

Є можливість попрактикуватись у мовах: англійській, арабськкій, хінді, урду, іспанській, французькій.

Компанія пропонує гуртожток та харчування.

Щоб стати працівником компанії "Електропривод", необхідно пройти тестування та співбесіду.