EnglishRussianUkrainian

Програма ім. Фулбрайта запрошує магістрів ВНТУ у стипендіальну програму

Магістри ВНТУ мають можливість взяти участь у конкурсі стипендій Програми ім. Фулбрайта.Магістри ВНТУ мають можливість взяти участь у конкурсі стипендій Програми ім. Фулбрайта.

Програма імені Фулбрайта в Україні приймає анкети для участі в конкурсі на отримання магістерських стипендій Fulbright Graduate Student Program.

Вимоги до учасників: студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Тривалість навчання: від одного до двох років.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Дедлайн: заявки приймають до 16 травня 2017 року в офісі Програми імені Фулбрайта (вул. Еспланадна, 20, кім. 904, Київ 01001).

Додаткова інформація та бланки заяв: Координатор Програми Інни Бариш Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та асистентів програми - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Друк PDF

picture02.jpg