Культурно-просвітницька поїздка на Різдво до Європи

міжнародна культурно-просвітницька поїздки «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й УгорщиниВикладачів, науковців та студентів ВНТУ запрошують взяти участь у програмі, яка підтримується Міністерством освіти та Міністерством культури України.

Дата поїздки: з 4 до 10 січня 2020 року.

Захід: міжнародна культурно-просвітницька поїздки «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини.

Програма поїздки: див. файл.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, закладів соціальної політики, у справах молоді та спорту, служб у справах дітей, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, учні, студенти закладів освіти, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки (програма поїздки додається). Учасникам поїздки необхідно мати біометричний паспорт для виїзду за кордон. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та попередня реєстрація відбуватиметься за тел.: (044) 501-01-15, (063) 147-43-10, (067) 407-77-98, (063) 737-40-47, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.