Робота у Німеччині на літній період для студентів

літні роботи до НімеччиниСтудентську молодь запрошують на літні роботи до Німеччини.

На літню короткотривалу роботу запрошують підприємства, які працюють у різних галузях економіки: сфера послуг, промисловість, будівництво, сільське господарство.

Переваги для студентів:

 пройти практику за фахом у Німеччині чи підзаробити під час канікул?

 спробувати себе у різних галузях та вдосконалити іноземну мову

Вакансії пропонуються у наступних галузях:

 Туристичний, готельно-ресторанний бізнес ( сервіс, рецепція, прибирання, кухня. Робота в готелях та ресторанах Німеччини – це засвоєння кращого досвіду, отримання професійних знань, умінь і навичок за фахом, підвищення інтелектуального і культурного рівня та хороша мовна практика. Це можливість самореалізуватися і зміцнити впевненість у собі. )

 Легка промисловість (вакансії на підприємствах, що займаються виготовленням різного роду продукції. Це можливість показати свою відповідальність за певний процес та  навчитись працювати у колективі)

 Харчова промисловість (вакансії на сучасних підприємствах харчової та переробної галузі Німеччини, де ви маєте можливість перейняти передовий досвід  роботи у сфері виробництва м’ясних та рибних продуктів, ознайомитися з процесами удосконалення й оптимізації технологічних процесів виробництва, навчитися  використовувати на практиці сучасні технології виготовлення харчових продуктів, проводити та контролювати технологічні процеси на виробництві, поглибити абуті знання і здобути безцінні практичні навички, що значно підвищить ваші шанси знайти високооплачувану роботу за фахом у майбутньому)

 Сфера будівництва (Вакансії на сучасних підприємствах Німеччини, що займаються будівництвом та ремонтними роботами, стануть найкращим та найперспективнішим варіантом для майбутніх будівельників та інженерів. Передовий європейський досвід, здатність ефективно співпрацювати з людьми з різних країн, практичні навички і знання у сфері будівництва, набуті під час канікул, значно підвищують ваші шанси влаштуватися на омріяну посаду в Україні чи за кордоном після закінчення навчання)

 Сільське господарство (можливість перейняти європейський  досвід ведення бізнесу, впровадження сучасних технологій у с/г, застосування сучасної техніки та практичні навички роботи з нею, набути вмінь практичної роботи у сфері рослинництва, ознайомитися з культурою і традиціями Німеччини, покращити знання іноземної мови)

Отримати робочий контракт у Німеччині під час канікул можуть студенти:

 ВНЗ усіх рівнів (у тому числі коледжів)

 віком від 18 до 26 років

 усіх курсів при умові, що після повернення з Німеччини навчання ще триватиме

Терміни стажування: (з 20 травня – по 30 серпня)

 Мінімальний термін перебування за кордоном – 45 днів

 Максимальний термін перебування - до 90 днів

Усе залежить від завантаженості навчального процесу!!!

Запрошуємо відвідати презентацію на тему міжнародних студентських програм та отримати повну інформацію на дану тему!!!

4 грудня(середа) о 16.00 год. ТРЦ Мегамолл, 2 поверх

(м. Вінниця, вул.600 – річчя, 17)

За деталями телефонуйте +380675386556 ; +380674006384; +380731443392