Ярмарок ідей запрошує представників закладів вищої освіти у грудні у Вінниці

20 грудня 2019 року у Вінниці планується проведення першого «Ярмарку розробок та інновацій для бізнесу».

Триває реєстрація на «Ярмарку розробок та інновацій для бізнесу»

Дата проведення: 20 грудня 2019 року

Для кого: представники середнього та малого бізнесу

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1-CcQBmK8qyAV76IWs7BcH9oCO3yI0BNlTU7yX48XBMk/edit?usp=sharing

Про подію: Участь у ярмарку передбачає презентацію розробки до 7 хв. (10 слайдів), представлення розробки на стенді ЗВО і спілкування з представниками бізнесу, зацікавленими розробкою. За результатами Ярмарку учасники (розробники) отримають можливість знайти партнерів в бізнес-середовищі, можливість допомоги від колег з інших ЗВО у подальшому просуванні розробки.

Організатором «Ярмарку розробок та інновацій для бізнесу» є Агенція регіонального розвитку Вінницької області.

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел.: (0432)57-57-24,