Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

В Одесі відбудеться конкурс студентів-технарів за напрямом ІТ, автоматизації та робототехніки

  • Автор: Super User

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» за напрямом Інформаційні технології, автоматизація і робототехнікаКреативних студентів ВНТУ запрошують на конкурс інформаційних технологій та робототехніки.

Запрошуємо Вас і Ваших студентів взяти участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» за напрямом "Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка". Метою конкурсу є розширення міжнародних зв'язків, залучення студентів до участі в наукових програмах, проектних, конструкторських та інших формах науково-дослідної діяльності. Участь в конкурсі безкоштовна.

Для участь в конкурсі необхідно до 01.02.2020 зареєструватися на https://pk.onaft.edu.ua/iscregister/index.php і надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. конкурсну роботу та відомості про авторів.

Конкурс проводиться у третій раз, його географія, незважаючи на назву, досить велика, в минулому році в ньому взяли участь 186 студентських робіт з Польщі, України, Казахстану, Грузії, Болгарії, Молдови, Білорусії, Китаю, Румунії, Чехії, Греції, Туреччини , Литви, Угорщини, США. Призові місця зайняли 47 робіт з різних напрямків.

Запрошуємо Ваш виш і Ваших студентів спробувати свої сили в цей престижної технічної першості в області інформаційних технологій, автоматизації та робототехніки. Всі роботи, які прийшли на конкурс, будуть виставлені в репозиторії академії, кращі роботи увійдуть до збірнику студентських наукових робіт.

Надсилаємо офіційне запрошення, додаткові відомості - на офіційному сайті конкурсу http://isc.onaft.edu.ua, вимоги до учасників і робіт - http://isc.onaft.edu.ua/vimogi. Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються англійською мовою.

Відео на TV про Black Sea Science 2019 минулого конкурсу: https://www.youtube.com/watch?v=SfWjMZqlt9g&t=5s, https://www.youtube.com/watch?v=ehy3NBIz4-4, https://www.youtube.com/watch?v= W2e4gKhEMPk & t = 6s.

Фотогалерея http://isc.onaft.edu.ua/2019-3

Відгуки http://isc.onaft.edu.ua/reviews

При виникненні питань прохання зв'язуватися з оргкомітетом по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна