45 стипендій для студентів ВНТУ від Китайської Народної Республіки

Стипендії на навчання у КитаїУряд Китайської Народної Республіки надає стипендії на навчання на 4-ьох рівнях освіти.

Для кого: бакалаври, магістри, аспіранти та стажери (мовне стажування).

Термін подання заявок: 27 грудня 2019 р.

Як подати заявку?

Повний пакет документів для подання заявки можна скачати у архіві zip за посиланням.

Завки подаються у паперовій та електронній (PDF) формі на контактні адреси МОН України:

поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Головне управління міжнародного співробітництва. Документи залишаються у спеціальній скриньці для кореспонденції.

Паперові документи готуються у двох екземплярах: перший набір - оригінали, другий - копії - і скріплюються у верхньому куті.

Детальна інформація: www.csc.edu.cn/laihua  або www.pampuschina.org

На сайті один гість та відсутні користувачі