Стажування у Польщі для викладачів ВНТУ

Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis UniversityУ січні у викладачів ВНТУ є можливість пройти науково-педагогічне стажування у Польщі.

Захід: Науково-педагогічне стажування для викладачів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» https://www.wsb-nlu.edu.pl/en/internship (180 годин, 6 кредитів ECTS)

Терміни: 28 січня – 28 лютого 2020 р. (з 28 січня по 25 лютого  – дистанційна форма, з 26 по 28 лютого – очна)

Місце проведення: м. Новий Сонч, Польща

Для кого: на стажування запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

Програма розрахована на 6 кредитів ECTS (180 год) та включає 5 модулів:

Mодуль 1. Організація навчального процесу та підготовка студентів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University (30 год/1 кредитECTS).

1.1 Факультети та програми підготовки студентів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

1.2 Організація навчального процесу у Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

1.3 Лекції, практика та семінари за напрямами підготовки.

Модуль 2. Інноваційні технології та інформаційне забезпечення освітнього процесу (60 год/2 кредита ECTS).

2.1 Використання інноваційних технологій в освітньому процесі.

2.2 Електронний університет. Система CloudA.

2.3 Репозиторій університету та робота з електронним бібліотечним фондом.

Модуль 3. Наука як основа освітнього процесу (30 год/1 кредит ECTS).

3.1 Досвід наукової діяльності Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

3.2 Наукові проекти та наукові видання Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

3.3 Наукова робота та пріоритети наукових досліджень студентів.

Модуль 4. Академічна мобільність та інтернаціоналізація навчального процесу (30 год/1 кредит ECTS).

4.1 Інтернаціоналізація навчального процесу та можливості отримання освіти в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University для студентів з інших країн.

4.2 Академічна мобільність студентів як органічна частина навчального процесу в університеті.

4.3 Поведінкова культура викладача в умовах мультинаціонального студентського колективу.

Модуль 5. Інтеграція теорії і практики в освітньому процесі (30 год/1 кредити ECTS).

5.1 Поєднання теорії та практики в освітньому процесі.

5.2 Співробітництво університету з підприємствами та організаціями Польщі.

5.3 Практична цінність освіти, кар’єрні можливості та перспективи випускників університету.

Дистанційна частина стажування (з 28 січня по 25 лютого) містить у собі:  вивчення організаційної структури університету та програм підготовки через доступ до офіційного сайту університету; ознайомлення з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу; вивчення досвіду дистанційної освіти та проходження дистанційного курсу з предмету за вибором (перелік предметів та код доступу надається); робота з репозиторієм університету та електронним бібліотечним фондом (електронний код доступу надається); ознайомлення з примірниками віртуальних лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін.

Очна частина стажування (з 26 по 28 лютого) містить у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, професійні дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету.

Мова стажування: англійська, частково з перекладачем на українську.

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість проходження стажування складає 150 євро. Термін реєстрації до 23 грудня 2019 р. Учасники організованого трансферу з України мають можливість сплатити за участь у стажуванні по прибуттю в університет.

Додатква інформація - див. посилання.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні зареєструватися на сайті університету https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Index  та наслати скан (фото) свого закордонного паспорту на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 23 грудня 2019 року!

Інформаційна підтримка учасників з України:

Др., професор Катерина Ягельська