IT-аутсорсінгова компанія Ciklum запрошує на зустріч студентів ВНТУ

Студентів-айтішніків 1-4 курсів ВНТУ запрошують на відкриту лекцію міжнародної ІТ-компанії CiklumСтудентів-айтішніків 1-4 курсів ВНТУ запрошують на відкриту лекцію міжнародної ІТ-компанії Ciklum.

Подія: відкрита лекція ІТ-компанії CIKLUM

Тема лекції: інформація компанії CIKLUM про міжнародні проекти та відкриті вакансіі, пряме спілкування з рекрутером компанії.

Коли: 11 грудня о 14:15.

Де: ауд. 210 ГНК (зал ректорату).

Довідка:

Сфери діяльності компанії: софтверні розробки для продуктових ІТ-компаній, хмарні технології, електронна торгівля, туризм, ритейл, медіа.

У компанії більше тисячі клієнтів із 32-х країн світу. У 2015 року одним із інвесторів Сіклум став Фонд Джорджа Сороса.

Компанія входить в список 100 найкращих аутсорсерів світу Міжнародної Асоціації аутсорсингових професіоналів.

Сьогодні в Сіклумі працюють понад 2,700 фахівців в галузі ІТ, що задіяні в більш ніж 200 командних проектах по розробці та підтримці програмного забезпечення. Сіклум має офіси в Україні (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Вінниця, Львів та Одеса), Білорусії (Мінськ), Іспанії (Малага), Польші (Гданьськ і Вроцлав), Пакистані (Ісламабад та Лахор), а також представництва в США, Ізраїлі, Данії, Великобританії, Швейцарії.