EnglishRussianUkrainian

Стажування у Чехії та Швейцарії для викладачів ВНТУ

Стажування викладачів, аспірантів, науковців у Чехії, ШвейцаріїВикладачів та молодих науковців ВНТУ запрошують на стажування університети двох європейських країн - Чехії та Швейцарії. Стажування відбуватиметься влітку 2-17 р. Дедлайн оформлення документів: кінець травня.

Стажування викдачів та аспірантів у Чехії

Подія: стажування (літня економічна школа) у Празі, а саме - літня англомовна економічна школа.

Тривалість: 22-29 липня 2017 р.

Місце проведення: Празький економічний університет, сайт https://www.vse.cz/

Фахові напрями:
•         економіка,
•         маркетинг,
•         менеджмент,
•         торгівля та біржова діяльність,
•         фінанси та оподаткування,
•         логістика.
 
По закінченню учасники літньої школи отримають сертифікати (72 години) про проходження стажування в Празькому економічному університеті за відповідним фаховим напрямом.

Заняття проводять провідні викладачі університету. 

ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК
Всі, хто планує взяти участь у літній школі, повинні надіслати заявку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 20 травня 2017 р.! Тема листа: Літня школа Прага Прізвище та Ім’я учасника
 
З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми та запрошень консультування надається:
Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Загальна програма
1 день. 22 липня. Субота. Львів. Нічний переїзд Львів-Прага.
2 день. 23 липня. Неділя. Прибуття у Прагу. Знайомство з містом. Поселення. Самостійна позааудиторна робота. Ночівля.
3 день. 24 липня. Понеділок. Сніданок. 10.00-14.00 аудиторна робота. 14.00-18.00 самостійна позааудиторна робота, професійне спілкування. Факультатив (за бажанням) в замок Карлштейн. Ночівля.
4 день. 25 липня. Вівторок. Сніданок. 10.00-14.00 аудиторна робота. 14.00-18.00 самостійна позааудиторна робота, професійне спілкування. Факультатив (за бажанням) в Кутна Гора. Ночівля.
5 день. 26 липня. Середа. Сніданок. Самостійна позааудиторна робота. Факультатив (за бажанням) в Дрезден. Ночівля.
6 день. 27 липня. Четвер. Сніданок. 10.00-14.00 аудиторна робота. 14.00-18.00 самостійна позааудиторна робота, професійне спілкування. Факультатив (за бажанням) в замок Штернберг. Ночівля.
7 день. 28 липня. П’ятниця. Сніданок. Виселення. 10.00-14.00 аудиторна робота. 14.00-18.00 самостійна позааудиторна робота. Відвідування Брно. Нічний переїзд у Львів.
8 день. 29 липня. Субота. Прибуття у Львів.
В межах аудиторної роботи відбудуться лекції з мікроекономіки, маркетингу, менеджменту, біржової торгівлі, фінансів, оподаткування та логістики.
 
УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ
Трансфер та готельне обслуговування забезпечує туристична компанія  Алголь (www.algol.com.ua).
Вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 340 євро. До вартості входить трансфер за маршрутом Львів-Прага-Брно-Львів та проживання в готелі три зірки, в двомісних номерах зі сніданками (5 ночей).
Факультативні екскурсії та вхідні білети в замки та музеї до вартості участі в програмі не входять та сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.
Бронювання місця в трансфері та проживанні здійснюється за умови попередньої сплати частини від загальної вартості туристичних послуг туроператору «Алголь» в гривневому еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у конференції, вартість бронювання не повертається! Остаток суми, еквівалент 240 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг.
Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».
Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Празького економічного університету. Учасникам літньої школи запрошення на стажування та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання трансферу та проживання та укладення відповідного договору з туроператором.
Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять, та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції!
Увага! Коли відбудеться набуття Україною безвізового режиму, нагадуємо, що їм зможуть скористатися тільки власники біометричних закордонних паспортів.  

Інформація про економічну школу у Празі - файл у форматі DOC


Освітній семінар у Швейцарії

Подія: семінар «Програми, організація та методи навчання в Swiss Education Group»

Тривалість: 18-25 серпня 2017 року,

Більше інформації: http://www.swisseducation.com

Всі учасники, які планують взяти участь у семінарі, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 20 травня 2017 р.!
Тема листа: Семінар-Швейцарія Прізвище та Ім’я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:
•                            Заявка прізвище (учасника);
•                            Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми семінару та запрошень консультування надається: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67

Тематика семінару
1.    Swiss Education Group – вища освіта на найкращих традиціях швейцарської гостинності.    
2.    Академічні програми найвищої якості, акредитовані університетами Великобританії та США.
3.    Інноваційні методи підготовки. Як досягається ідеальний баланс між практичними та теоретичними знаннями?
4.    Спеціальні програми, заняття по яким розроблені та проводяться в співробітництві з партнерами-лідерами світової індустрії.
5.    Колектив викладачів світового рівня з великим академічним досвідом.
6.    Найвища якість студентського життя. Соціальні та спортивні заходи. Натхнення альпійських пейзажів.
7.    Великі можливості для початку кар’єри та стажування через SEG International Recruitment Forum. Глобальна мережа випускників.
8.    Культурне різноманіття студентської спільноти.
Учасникам семінару надається відповідний сертифікат за участь у семінарі. Участь у семінарі – безкоштовно. Сплачуються лише послуги туроператора «Алголь» (www.algol.com.ua), який забезпечує трансфер та готельне обслуговування. 
 
Програма трансферу та готельного обслуговування
Львів-Зальцбург-замок Нойшванштайн-Цюрих-Люцерн-Берн-Монтрьо-Женева-Мюнхен-Відень-Будапешт-Львів
1 день. 18 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Зальцбурга.
2 день. 19 серпня. Субота. Прибуття вранці в Зальцбург. Поселення в готель. Ночівля.
3 день. 20 серпня. Неділя. Виселення. Сніданок. Відвідування замку Нойшванштайн. Переїзд в  Цюріх. Вільний час в Цюріху. Поселення в готель на шляху до Люцерн. Ночівля.
4 день. 21 серпня. Понеділок. Сніданок. Прибуття в 10.30 в Cesar Ritz Colleges Люцерна. Семінар. Відпочинок в Люцерн. Переїзд в Берн. Поселення. Ночівля.
5 день. 22 серпня. Вівторок. Сніданок. Виселення. Переїзд в Монтрьо. Прибуття в 11.00 в HIM (Hotel Institute Montreux). Семінар. Переїзд в Женеву. Огляд міста. Нічний переїзд в Мюнхен.  
6 день. 23 серпня. Середа. Прибуття в Мюнхен. Вільний час в Мюнхені. Поселення в готель. Ночівля.
7 день. 24 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення. Прибуття у Відень. Вільний час. Переїзд в Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд у Львів.
8 день. 25 серпня. П’ятниця.  Прибуття у Львів (біля обіду 13-14.00).
 
Вартість послуг туроператора
Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua). Вартість послуг складає гривневий еквівалент 455 євро, куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях зі сніданками (4 ночі) у двомісних та тримісних (за бажанням) номерах.
Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.
Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Швейцарії видати візу. Залишок суми, еквівалент 355 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».
Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.
Оформлення віз та відряджень учасників семінару відбувається за офіційним запрошенням представника Swiss Education Group.
Учасникам семінару запрошення на семінар та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.
Учасники семінару можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються.
Увага! Коли відбудеться набуття Україною безвізового режиму, нагадуємо, що їм зможуть скористатися тільки власники біометричних закордонних паспортів. 
 
Інформація про семінар у Швейцарії - файл у форматі DOC


Заходи відбуваються за інформаційного сприяння Міжнародного науково-освітнього порталу http://galilei.in.ua/:
інформація щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном.

Друк PDF

Back to top
poltavskiytrz.jpg
workshop-3_2.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
48.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017