Знайомство з глобальною компанією Ciklum відбулось у ВНТУ

Студентам ВНТУ презентували потужного ІТ-роботодавця - компанію Ciklum.

11 грудня 2019 року у ВНТУ відбулась презентація глобальної компанії Ciklum. Оксана Торіна, PR-менеджер вінницького та харківського офісів компанії, та Ліана Чадова, рекрутер харківського та вінницького офісів, розповіли про те, якими проектами займається Ciklum, які технології при цьому використовуються і які знання потрібні фахівцям, які хотіли б прийти до них працювати. Один з цих проектів - CNET Content Solution - реалізовується таким чином, щоб студенти мали можливість і навчатись, і працювати. У компанії працює багато випускників ВНТУ, є і нинішні студенти старших курсів - знання та навички, які вони мають (на додачу - ще й здатність до навчання), відповідають тим завданням, які виконуються ними у Ciklum.

Більше інфомації про презентацію Ciklum Вінницькому національному технічному університеті - див. статтю.

Більше фото - див. посилання.

Короткий фотозвіт (джерело фото http://photo.vntu.edu.ua/album/415 )