16 грудня - презентація Інноваційно-технологічного парку "Кристал"

Інноваційно-технологічний парк Кристал, ВінницяУсі бажаючі запрошуються до участі у фінальній презентації Інноваційного парку "Кристал".

Подія:  фінальна конференція щодо Інноваційно-технологічного парку "Кристал", який реалізовувався у м. Вінниця в рамках програми «Польська допомога з розвитку 2019»  Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Коли: 16 грудня 219 року (понедфлок), початок реєстрації 9.30, початок конференції 10.00

Місце проведення: готель "Франція" (конференц-зал «Конгрес») за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 34.

Візуалізація проекту: https://vezha.vn.ua/yak-vyglyadatyme-vinnytskyj-tehnopark-grafika/

Інноваційно-технологічний парк Кристал, Вінниця

Конференція відбудеться за участі Вінницького міського голови Сергія Моргунова та керівництва і представників Келецького технологічного парку (Республіка Польща).

Під час конференції нашими партнерами з Келецького технологічного парку буде презентовано Концепцію функціонування Інноваційно-технологічного парку «Кристал».

З метою поглиблення співпраці та наповнення екосистеми Інноваційно- технологічного парку «Кристал» під час конференції планується також підписання Меморандумів про співробітництво між Вінницькою міською радою, КП «Вінницький муніципальний центр інновацій» та провідними вищими навчальними закладами Вінниці.

Інноваційно-технологічний парк Кристал, Вінниця