EnglishRussianUkrainian

Як створити систему дуальної освіти в Україні?!

Дуальна освіта в УкраїніУкраїнські експерт від університетів, бізнесу, державних установ, неурядових організацій мають можливість долучитись до створення системи дуальної освіти: їх запрошують взяти участь у відповідному глобальному міжнародному дослідженні.

Дуальна освіта - система освіти, у якій молодого фахівця готують спільно вищий навчальний заклад та підприємство. При цьому студент одночасно отримує і теоретичні знання на заняттях в університеті, і практичні навички під час стажування в умовах реального виробництва. Більше про дуальну освіту: див. посилання "Що таке дуальна освіта і навіщо вона українцям"

Опитування, яке стане основою світової концепції дуальної освіти, можна пройти англійською, німецькою і російською мовами за посиланням

Час, необхідний для відповіді на питання анкети, не перевищує 15 хвилин.

Дослідження триває до 16 червня 2017 р.

Інформація про проект: http://www.uni-engagement.com/?page_id=16

Результати дослідження стануть основою для розробки Концепції розвитку дуальної освіти у вищій школі, над якою працює Міністерство освіти і науки України.  Вони будуть використані для розробки заходів щодо покращення взаємодії університетів з бізнесом, державними установами, неурядовими організаціями в Україні.

Очікувані результати проекту:
• звіт про залучення університетів до співпраці з бізнесом в глобальному масштабі, включаючи рекомендації щодо формування політики і управління університетами;
• звіти для всіх країн, у яких отримано достатню кількість відповідей респондентів.

Офіційна назва дослідження: «ГЛОБАЛЬНИЙ МОНІТОР» («THE GLOBAL UNIVERSITY ENGAGEMENT MONITOR:
THE GLOBAL UNIVERSITY-BUSINESS COOPERATION MONITOR») проводиться за підтримки Європейської Комісії.
Організатори:
•   Science to Business Marketing Research Centre (S2MBRC), Німеччина;
•   Європейський Консорціум, до складу якого входять Організація економічного співробітництва і розвитку  (OECD), Асоціація торговельно-промислових палат Європи, компанії та університети.

Національний партнер проекту в Україні: Українська Асоціація Маркетингу (www.uam.in.ua, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) .
Команда експертів в Україні:
Ірина Лилик, генеральний директор ГО «Українська Асоціація Маркетингу», координатор в Україні
Наталія Василькова, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана
Олена Врублевська, Національний лісотехнічний університет України
Світлана Кретович, Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ
Олексій Пристая, генеральний директор ТОВ «Біоенерготехнології», заступник голови Наглядової ради Національного лісотехнічного університету України, член колегії Державного агентства лісових ресурсів України

Друк PDF

vd41.jpg