EnglishRussianUkrainian

Підвищення педагогічної майстерності для викладачів у Болгарії

Стажування викладачів у Болгарії, осінь 2017Університет міста Варни (Болгарія) запрошує на науково-педагогічне стажування викладачів ВНТУ.

Захід: стажування «Педагогічна майстерність, сучасні методи викладання та інноваційні технології в освіті: досвід Varna University О f Management» та Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, наука, освіта: інтеграція заради розвитку».

Місце проведення: місто Варни, Болгарія, Varna University Оf Management, сайт https://vum.bg/

Тривалість: загалом стажування - 8-18 вересня 2017 р., м. Варна (Болгарія), конференція - 11-12 вересня 2017 р.

Підсумок: сертифікат 108 годин (аудиторна та позааудиторна робота).

Програма конференції:
1.  Економічні проблеми суспільного розвитку: макро та мікроекономічний аспекти.
2.  Наука та освіта як головні чинники суспільного прогресу та економічного добробуту.
3.  Менеджмент знань в системі сучасного бізнесу.
4.  Перспективні інноваційні розробки: проблеми та методи комерціалізації знань.

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надає Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67; e - mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Більше інформації про стажування та конференцію у Болгарії восени 2017 року - див. файл.

Друк PDF

vd41.jpg