Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

У Одесі - студентський науковий конкурс Black Sea Science 2020

  • Автор: Super User

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт Black Sea Science 2020 за напрямом Інформаційні технології, автоматизація і робототехнікаДо кінця січня є можливість зареєструватись для участі у студентському конкурсі з робототехніки, автоматизації та інформаційних технологій.

Подія: Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» за напрямом "Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка".

Метою конкурсу є розширення міжнародних зв'язків, залучення студентів до участі в наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності. Участь в конкурсі безкоштовна.

Конкурс проводиться Одеською національною академією харчових технологій (ОНАХТ, Україна) за погодженням з Українським Міністерством освіти і науки.

Участь в конкурсі дистанційна, представлення своїх робіт учасники проводять за допомогою сучасних комп'ютерних програм телеконференцій (наприклад, Skype).

Для участь в конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися на https://pk.onaft.edu.ua/iscregister/index.php  і до 01.02.2020 надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. конкурсну роботу англійською мовою (до 10 сторінок) та відомості про авторів.

Конкурс проводиться у третє, його географія, незважаючи на назву, досить велика, в минулому році в ньому взяли участь 186 студентських робіт з Польщі, України, Казахстану, Грузії, Болгарії, Молдови, Білорусії, Китаю, Румунії, Чехії, Греції, Туреччини , Литви, Угорщини, США. Призові місця зайняли 47 робіт з різних напрямків.

Всі матеріали, що прийдуть і будуть прорецензовані за напрямом "Інформаційні технології, автоматизація и робототехніка", будуть безкоштовно видані в збірнику, що вийде в ОНАХТ, роботи-переможці безкоштовно будуть опубліковані в збірнику,  який буде видано видавництвом  «OLDI-PLUS» і будуть виставлені в репозитарії  академії, кращі роботи по IKT будуть безкоштовно видані в журналі Central European Researchers Journal (Словаччина) - (http://ceres-journal.eu/events). Всі учасники та керівники проектів отримають сертифікат, переможці - дипломи та цінні призи (надані спонсорами - IT фірмами України).

Надсилаємо офіційне запрошення, додаткові відомості - на офіційному сайті конкурсу http://isc.onaft.edu.ua , вимоги до учасників і робіт - http://isc.onaft.edu.ua/vimogi . Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються англійською мовою.

Відео на TV про минулому конкурсі Black Sea Science 2019:

https://www.youtube.com/watch?v=SfWjMZqlt9g&t=5s 

https://www.youtube.com/watch?v=ehy3NBIz4-4 

https://www.youtube.com/watch?v=W2e4gKhEMP  

Фотогалерея http://isc.onaft.edu.ua/2019-3 

Відгуки http://isc.onaft.edu.ua/reviews 

Більше згадок в Інтернеті про минулорічну конференцію - див. файл. 

При виникненні питань прохання зв'язуватися з оргкомітетом по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

З повагою, директор навчально-наукового інституту Комп'ютерних систем і технологій "Індустрія 4.0" ОНАХТ Сергій Котлик.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна