EnglishRussianUkrainian

Майстерня міських проривів у Вінниці

Вінниці, проектний менеджмент, Майстерня міських прорирів, Концепцію інтегрованого розвитку містаУ Вінниці група експертів вивчатиме проектний менеджмент в рамках  програми "Майстерня міських прорирів". Мета навчання: розробити "Концепцію інтегрованого розвитку міста" та втілити у життя найкращі ідеї.

Вінниці, проектний менеджмент, Майстерня міських прорирів, Концепцію інтегрованого розвитку містаУчасниками навчального курсу стали біля 60 службовців, працівників комунальних підприємств, викладачів вузів, депутатів міської ради та громадських активістів. Протягом шести місяців вони працюватимуть над розробкою і втіленням інноваційних проектів стратегічного розвитку міста, одночасно отримуючи мінімальний теоретичний базис, необхідний для реалізації власного проекту.

Навчальна програма управлінського розвитку під назвою "Майстерня міських проривів" - це піврічний навчальний курс з проектного менеджменту. Загалом передбачено шість тематичних модулів – "Стратегія", "Проекти", "Фінанси", "Впровадження", "Команда" та "Комунікація". Буде створено цікаві проекти для розвитку міста і в подальшому шість-сім з них будуть реалізовані.

Робота над створенням концепції розпочалась з 22 жовтня 2016 року, коли відбувся перший тематичний форум. На сьогодні за кожним напрямком для усіх галузей міста проведено SWOT-аналіз. В процесі роботи відбувається пошук цілей розвитку для кожної галузі та відбираються проекти, які можуть бути реалізовані до 2030 року. Стратегічно важливий документ - "Концепцію інтегрованого розвитку міста" - створюють багато людей, в тому числі представники громадських організацій, експерти, представники влади та активні громадяни.

У відкритті програми "Майстерня міських проривів" взяв участь міський голова Сергій Моргунов та відомий український менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України Павло Шеремета.

Вінниці, проектний менеджмент, Майстерня міських прорирів, Концепцію інтегрованого розвитку містаДо навчання у зазначеному проекту було запрошено завідувача кафедри Інтеграції навчання з виробництвом – Костянтина Коваля, який розповів:
- Планується, що за результатами навчання 6-7 кращих проектів будуть прeдстaвлeнi нa розгляд громади, котра й ухвалюватиме рішення щoдo їх впровадження. Знаково, щo у навчанні беруть участь представники міської влади, представники громадських організацій, дeпутaти міської ради, представники навчальних закладів. Це свідчить про реалізацію нa практиці першого прioритeту втілюваної нині стратегії міста "Сильна територіальна громада".

Проект реалізовується Вінницькою міською радою та КП "Інститут розвитку міст" у партнерстві з майстернею стратегій «Прорив» (керівник – Павло Шеремета) за підтримки німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у рамках проекту "Інтегрований розвиток міст України".

Друк PDF

pic1.jpg