EnglishRussianUkrainian

Як пройти стажування за кордоном - студентів запрошують на навчальний семінар

семінару, навчання за кордоном, роботи, саморозвиткуУчасники семінару дізнаються про те, як подорожувати за кордоном з користю для навчання, роботи, саморозвитку.

Подія: семінар «Міжнародні бізнес-стажування та волонтерські візити. Як це працює?».

Дата: 15 червня 2017 р. о 13:30.

Запрошують студентів старших курсів.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/RlIf861DP7jFp5Fh1

Дедлайн: 13 червня 2017 р. Кількість місць обмежена!

Організаційний внесок: 180 грн.

Місце проведення: Вінницький торгівельно-економічний університет КНТЕУ (м. Вінниця, вул. Соборна 87).

Даний семінар дасть студентам корисні інструменти та знання, аби реалізувати свої бізнес-ідеї та подорожувати по світу з користю за рахунок приймаючої сторони. Також вони отримають практичні поради та майстер-класи для участі в програмах бізнес-стажування, дослідних програмах, курсах, волонтерських візитах та іншу корисну інформацію для людей з активною життєвою позицією та інтересом до освоєння нового.

Експерти:
Олена Луценко, експерт програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини «Fit for partnership with Germany».
Наталія Яковлєва, експерт проекту "Team Europe", яка має досвід відвідування за такими програмами 35 країн і допомагає в підготовці до участі в програмах.

Проект програми:
13:30 - 14:00 Реєстрація учасників
14:00 - 15:00 Презентація програми бізнес-стажування в Німеччині
"Fit for Partnership with Germany" 15:00 - 16:00 Презентація програми розвитку навиків - Ізраїль
Програма розвитку бізнес-комунікацій з США 16:00 - 16:15 Перерва на каву
16:15 - 17:30 Увесь світ від Камбоджі до Гаваїв - волонтерські візити

Організатор семінару: "Клуб ділових людей", м. Вінниця.

Друк PDF

picture02.jpg