EnglishRussianUkrainian

Стажування у Німеччині для викладачів на тему інноваційних методів в освіті

стажування для викладачів у НімеччиніФормується група викладачів, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Німеччини.

Місце проведення: Міжнародний університет Шиллера (кампус в Гaйдельберзі, Німеччина) https://www.schiller.edu/heidelberg-campus

Назва стажування:
«Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера»

Тривалість: 4-14 серпня 2017 р.

Підсумок: Сертифікат на 108 годин

Реєстрація: надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 20 червня 2017 р.!

Дедлайн реєстрації: 20 червня 2017 р.

Програма стажування
Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера.
Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду.
Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ТРАНСФЕРУ ТА СТАЖУВАННІ
Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 630 євро, до якої входить сплата послуг туроператора, який забезпечує трансфер та готельне обслуговування учасників стажування (гривневий еквівалент 480 євро) та ще 150 євро сплачується по прибуттю в Гайдельберг.

Більше про стажування, реєстрацію, оформлення документів, трансфер тощо: див. файл.

Друк PDF

novoselcev.jpg