Всеукраїнська конференція «Молоді вчені 2020 – від теорії до практики»

Національна металургійна академія України запрошує на конференцію у березні 2020 року.

Подія: XІ Всеукраїнська конференція «Молоді вчені 2020 – від теорії до практики».

Місце проведення: м. Дніпро (Україна), Національній металургійній академії України.

Дата проведення: 12 березня 2020 р.

Конференцію буде включено до відповідного плану конференцій в системі МОН України на 2020 рік.

Реєстрація: на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 06.03.20 надіслати заявку згідно із зразком (див. файл нижче).

Форми участі в конференції - очна та заочна.

Матеріали конференції будуть видані у вигляді друкованого збірника (з наданням індексу ISBN) та електронного видання (CD-диск), згідно з діючими стандартами.

Повна інформація про конференцію: інформаційний лист, реєстраційна заява, зразок матеріалів.

Основні напрямки роботи (секції) конференції:

1. Металургія, машинобудування, металообробка.

2. Харчова та переробна промисловість, сільське господарство та інші галузі економіки.

3. Інформатика, обчислювальна техніка, IT технології. Математика.

4. Інновації в освіті та педагогіці. Психологія.

5. Метрологія, стандартизація, сертифікація. Екологія та охорона навколишнього середовища.

6. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки.

7. Галузева економіка і муніципальне господарство.

8. Менеджмент у виробничій та невиробничій сферах.

Бланк заявки і детальна інформація про конференцію – у файлах, що додаються, а також на сайті Національної металургійної академії України ( https://nmetau.edu.ua/ua/mfac/i3002/p-3/e3486   ).