4 стипендії у Чехії для студентів та викладачів

Чеська Республіка запрошує до Літньої школи слов'янських студій.

Чеська Республіка y 2020 році надає 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів ЗВО з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов'янських студій у Чеській Республіці.

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю 3-4 тижні, для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську мову. Вивчення чеської мови передбачається в таких закладах вищої освіти Чеської Республіки:

- Університет імені Т. Масарика B Брно - 2 стипендії;

- Університет Ф. Палацького в Оломоуці - 1 стипендія;

- Карлів університет y Hpa3i — 1 стипендія.

Усі витрати, пов'язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.

Учасники мають бути не молодшими 18 років.

Ознайомитись з детальною інформацією про літні школи слов'янських студій y зазначених університетах, а також знайти аплікаційну форму можна за посиланням англійською мовою: http://www.msmt.cz/eu-and-intemational-affairs/summer-schools-of-slavonic-studies?lang=2   тa чеською мовою: http://www.msmt.cz/mezinarodni-vztahy/letni-skoly-slovanskych-Studii  .

Для участі y конкурсі на отриМання стипендії необхідно подати такі документи:

- заповнена анкета українською мовою (див. файл);

- заповнена аплікаційна форма англійською мовою (див. файл);

- копія паспорта (ID картки);

- резюме (бажано у форматі Europass, англійською мовою);

- коротке мотиваційне есе обсягом до 1000 слів (чеською або англійською мовою) (у разі подання чеською мовою треба зробити переклад англійською або українською мовами);

- копії документів про освіту (диплом з додатком або академічна довідка з випискою із залікової книжки.

- сертифікати про підтвердження рівня знань чеської мови (за наявності).

МОН прийматиме заявки y nanepовому тa електронному форматі (документи, надіслані напряму Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки або чеським університетам розглядатися не будуть).

УВАГА! Формування двох пакетів документів відбувається згідно з вищезазначеним переліком та y відповідному порядку- усі матеріали мають бути скріплені y верхньому лівому куті (перший примірник документів - оригінал, другий- копія). Документи поверненню не підлягають.

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, м. Київ, Міністерство освіти і науки України, Головне управління міжнародного співробітництва директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

Документи залишати у скриньці для кореспонденції.

У електронному форматі скановані документи y форматі PDF надсилати на електронну адресу МОН - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з азначенням у темі листа «Літня школа у Чехії 2020».

Крайній термін подачі заявок - 28 лютого 2020 року.