9-та Міжнародна науково-технічна конференція “Сенсорна електроніка та мікросистемні технології” (СЕМСТ-9) у Одесі

Міжнародна науково-технічна конференція, Сенсорна електроніка та мікросистемні технології,  СЕМСТ-9, ОдесаАспірантів та науковців ВНТУ запрошують до Одеси на конференцію СЕМСТ-9.

Подія: 9-та Міжнародну науково-технічну конференцію “Сенсорна електроніка та мікросистемні технології” (СЕМСТ-9)(з виставкою розробок та промислових зразків сенсорів) “СЕМСT-9”, Україна, Одеса,  25 – 29 травня   2020 р.

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Відділення фізики і астрономії Національної академії наук України, Наукова рада з проблеми “Фізика напівпровідників та напівпровідникові пристрої” Національної академії наук України, Українське фізичне товариство, Державний фонд фундаментальних досліджнь, Академія наук вищої школи України, Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Міжвідомчий науково-навчальний фізико-технічний центр МОН і НАН України.

Метою конференції та виставки є розгляд досягнень у цій галузі і широке обговорення сучасних проблем у різних напрямах сенсоріки.

Конференція присвячуєтья 155-річчю Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Наукові напрями конференції:

1. Фізичні, хімічні та інші явища, на основі яких можуть бути створені сенсори

2. Проектування та математичне моделювання сенсорів

3. Сенсори фізичних величин

4. Хімічні сенсори

5. Біосенсори

6. Радіаційні, оптичні та оптоелектронні сенсори

7. Акустоелектронні сенсори

8. Наносенсори (фізика, матеріали, технологія)

9. Сенсори та інформаційні системи

10. Матеріали для сенсорів

11. Технологічні проблеми сенсорів

12. Мікросистемні технології (MST, LIGA-технологія та ін.)

13. Деградація, метрологія та атестація сенсорів

Повна інформація про конференцію “Сенсорна електроніка та мікросистемні технології” (СЕМСТ-9) у Одесі: файл на укр. мові, файл на англ. мові, інформація про журнал з публікаціями “Сенсорна електроніка і мікросистемні технології”

Тези доповідей будуть видані перед початком роботи конференції.

Вимоги до тез

Обсяг тез: одна повна сторінка, запрошені доповіді – дві.

Тези рецензуються. В тезах мають бути показані актуальність задачі,  отримані науково-технічні результати та їх новизна.

Текст набирати на аркуші формату А4 з полями: ліве – 3,0 см, решта по –2,5 см в редакторі WinWord шрифтом Times New Roman. Назва – жирним шрифтом 14 pt, прізвища авторів -12 pt, інформація, яка стосується місця роботи авторів і адреса – курсивом 12 pt, все по центру, текст – 12 pt. Між рядками один інтервал. Серед авторів підкреслити доповідача, бажано його поставити на перше місце, оскільки листування буде вестися з першим (або підкресленим) автором.  Надсилати тези та реєстраційні форми на кожного співавтора електронною поштою на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Формули набирати у редакторі формул MS Word Equation або MathType. Всі підписи всередині рисунків, а також формули повинні бути шрифтом величиною 12 pt.

Умови  публікації тез, прийнятих Програмним комітетом:

- сплата оргвнеску (одержане Оргкомітетом підтвердження із вказаним прізвищем учасника, доповідача) у  визначений в інформаційному повідомленні термін.

Від одного автора приймається не більше двох тез.

За рекомендацією програмного комітету доповіді у форматі статті можуть бути опубліковані у міжнародних фахових  науково-технічних журналах: “Сенсорна електроніка і мікросистемні технології”,  “Фотоелектроніка”.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська

Організаційний внесок за участь в конференції становить

для учасників з України        – 500 грн.  ($ по курсу на день розрахунку)

для учасників з СНД              – 700 грн.  ($ по курсу на день розрахунку)

з інших держав                       – 1000 грн  ($ по курсу на день розрахунку)

для супроводжуючих осіб     – 250 грн  ($ по курсу на день розрахунку)

Сума оргвнеску вказана з врахуванням ПДВ.

Для аспірантів оргвнесок становить 50% від вказаного вище.

Для членів Українського фізичного товариства, що сплачують членські внески, надається  знижка оргвнеску на 10 %.

Також бажаючі мають можливість взяти участь у виставці. Участь у виставці безкоштовна. Заявка на участь у виставці  подається до 30.03.20 і повинна містити короткий опис експонатів і необхідних умов експонування.

Основні дати конференції:

Прийом реєстраційних карток, тез доповідей  і заявок на участь у виставці                     до 30.03.2020

2-е інформаційне повідомлення                                                                                      до 15.04.2020

Прийом оргвнеску                                                                                                       до 15.05.2020

Реєстрація і розміщення учасників                                                                     25.05.2020