100 тис. грн. у 2020 р. очікують переможців Стартап школи Sikorsky Challenge міста Вінниці

Вінницький національний технічний університет запрошує до навчання в Стартап Школі Sikorsky Challenge міста ВінниціВінницький національний технічний університет запрошує до навчання в Стартап Школі “Sikorsky Challenge” міста Вінниці.

Цикл навчання стартаперів за найкращими світовими методиками та за участю провідних тренерів розпочнеться вже у лютому.

Призовий фонд - 100 000 гривень.

Кінцевий термін подання заявок - 11 лютого 2020 року.

Реєстрація - https://forms.gle/xkzzuLTvGJfJL4Sn6

Вже четвертий рік у лютому в університеті розпочне роботу Стартап Школа міста Вінниці, в якій навчають: інноваційному підприємництву, ефективним практикам запуску технологічних стартапів тощо. За попередні роки було розроблено низку інноваційних стартапів від «Розумних вікон», «Акустичного зору» і до «LifeLineCardio», найкращі проекти отримали первісні інвестиції і перетворилися у стартап-компанії розвиток та просування яких продовжує інноваційний Холдинг «Sikorsky Challenge» (м. Київ). З командами укладено інвестиційні угоди про наміри з консорціумом «Smart sity» (Гонконг) і з британською компанією «Leonique London Limited».

Успішно апробована протягом років у Стартап Школі “Sikorsky Challenge” Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” методика навчання демонструє високу ефективність у результатах розвитку стартапів. Враховуючи досвід попередніх років, цього року до роботи стартап школи для кожної команди буде залучено окремого ментора.