EnglishRussianUkrainian

Перший випуск стартап школи "Sikorsky Challenge" у Вінниці - презентація проектів, вручення сертифікатів

Стартап Школа Sikorsky Challenge міста Вінниці09 червня 2017 р. відбудеться перший випуск Стартап Школи "Sikorsky Challenge" міста Вінниці. На майданчику, наданому ВНТУ, зберуться учасники, представники бізнесу, інвестори.

Місце проведення: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, б. 95, Вінницький національний технічний університет, Головний навчальний корпус, ауд. 222 (конференц-зала університету).

Початок: 14.30 (початок реєстрації - 14.00).

Вхід: вільний.

Програма першого випуску Стартап Школи "Sikorsky Challenge" міста Вінниці: див. файл.

Докладніше про подію: див. файл.

Цього року навчання розпочали 75 осіб, серед яких були і студенти ВНТУ, і представники бізнесу, і просто креативні жителі міста. В результаті сформовано 19 Стартап проектів, у яких задіяно 31 учасник Стартап Школи.

10 кращих стартапів будуть представлені на випуску 9 червня 2017 р. Учасники отримають сертифікати, памятні сувеніри, а кращі - здобудуть перші інвестиції для власних Стартап проектів.

Для довідки: Стартап Школи “Sikorsky Challenge” міста Вінниці, вперше проведено цього року з 6 лютого 2017 року по 8 червня 2017 року. Навчальні модулі включали в себе: "Вступ до інноваційного підприємництва" та "Практика запуску стартапа". Додатково для слухачів зазначеної школи проводились навчання та представлення кращого інноваційного досвіду роботи провідними технологічними та ІТ-компаніями в поєднанні з висвітленням досвіду від керівників реалізованих Стартапів міста.

Друк PDF

pic1.jpg