Про інтеграцію освіти, науки та бізнесу запрошують поспілкуватись на Першій Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Інтеграція освіти, науки та бізнесу в сучасному середовищі: зимові диспути, Дніпро, 2020Учасники веб-конференції матимуть публікацію у електронному збірнику та сертифікат учасника.

Подія: I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інтеграція освіти, науки та бізнесу в сучасному середовищі: зимові диспути»

Дата: 6-7 лютого 2020 р.

Місце проведення: м. Дніпро.

Тема: пошук новітніх ідей для розвитку нашої держави на міжнародному, національному та регіональному рівнях

Прийом матеріалів до 7.02.2020. Відправка електронного збірника та електронного сертифіката учасника запланована на 16.02.2020

Авторська довідка та повна інформація про конференцію - див. файл doc або pdf

Тематика конференції охоплює всі розділи Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience», а саме:

- державне управління;

- філософські науки;

- економічні науки;

- історичні науки;

- юридичні науки;

- сільськогосподарські науки;

- географічні науки;

- педагогічні науки;

- психологічні науки;

- соціологічні науки;

- політичні науки;

- інші професійні науки.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Координатор заходу: PhD, к.н.держ.упр., Мареніченко Валерій Валентинович

Контактний телефон: +38 (095) 645-91-21

Веб-сайт журналу: http://www.wayscience.com/

Пропонуємо всім вченим, науково-педагогічним працівникам, докторантам, аспірантам, студентам та іншим особам, які зацікавлені у розвитку сучасної науки, прийняти участь у конференції.

Для публікації тез доповіді необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу необхідні матеріали (до 7.02.2020):

1.  Потрібно направити тези доповіді та авторську довідку до редакції журналу на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора. Наприклад: Шевченко_тези доповіді, Шевченко_авторська довідка.

2. За успішного рецензування редакцією журналу направляється відповідь з наступною інформацією «Тези доповіді прийняті» та реквізити для оплати.

3. Наступним кроком є оплата організаційного внеску та відправка квитанції про оплату. Наприклад: Шевченко_квитанція.

4. Після проведення конференції відбувається оприлюднення збірника тез доповідей на сайті http://www.wayscience.com та відправка електронною поштою авторам. Додатково, кожному автору буде надіслано електронний сертифікат учасника конференції.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Відповідальність за якість та зміст тез несе автор.  До друку подаються  матеріали у форматі MS Word 2003,2007.

Тези мають бути підготовлені українською, російською або англійською мовами (обсягом від 3 до 5 сторінок тексту, формату А4 через 1,5 інтервал, кеглем 14, шрифтом Times New Roman; поля з усіх сторін – 20 мм). Детальна інформація щодо оформлення на сайті http://www.wayscience.com/umovi-publikatsiyi-tez-dopovidi/

Вартість організаційного внеску для участі у конференції складає 100 грн (учасники з України).

Для учасників з інших держав вартість участі складає 20 дол. США.

Форма участі – дистанційна.

Адресу Вашої електронної пошти отримано з відкритих джерел інформації. Вона використовується виключно для відправки цього повідомлення, не зберігається для інших цілей та не розповсюджується. Якщо Ви бажаєте, щоб ми змінили або видалили дані, які використовуються для зв’язку з Вами, просто дайте відповідь "Прохання видалити мене з даної розсилки" або "Прохання змінити дані" (вказати необхідні зміни).