EnglishRussianUkrainian

Розклад заліків по робочому триместру для студентів 3 курсу та молодших спеціалістів (16мс)

З 26.06.2017 до 30.06.2017 відбуватимуться заліки з робочого триместру (виробничої практики) для студентів 3 курсу та молодших спеціалістів (групи 16мс).

До уваги іноземних студентів! Залік для іноземних студентів організовується кафедральними комісіями за результатами мовно-технологічного практикуму.

Для здачі заліку необхідно мати:
1. Заповнену Анкету-відгук.
Анкета-відгук - документ, який студенти пред'являють на заліку з робочого триместру.
Сторінку 1 під назвою "Анкета" кожен студент заповнює самостійно, ставить дату (дата- останній день роботи на виробництві) і власний підпис.
Сторінки 2-4 під назвою "Офіційний відгук роботодавця" заповнює керівник підприємства чи керівник підрозділу підприємства, де працював студент. В кінці відгуку ставиться підпис особи, яка заповнила анкету (обов'язково), та печатка підприємства (обов'язково), контактний номер телефону та/або e-mail (за бажанням).
2. Залікову книжку.

Для студентів окремих спеціальностей однією з складових заліку є онлайн тестування. Ознайомитись з тестуванням можна за посиланнмя: http://goo.gl/fww3z1 Інформацію щодо складових заліку надає викладач, відповідальний за факультет.

РОЗКЛАД ЗАЛІКІВ:

Факультет Менеджменту:
групи: МОЗ-14б, МОФ-14б, МОІ-14б, МОВ-14б, МОП-14б
26.06.17 з 9.00 ауд. 2419
група
1УБ-14б
29.06.17 з 10.00 ауд. 115 (1,2) ГУК
Для здачі заліку необхідно мати:
1. Офіційний відгук роботодавця з підписом і печаткою.
2. Залікову книжку.

Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії:
Розклад заліків ФІТКІ - скачати файл doc

Факультет електроенергетики та електромеханіки, Інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля:
Розклад заліків ФЕЕЕМ та ІнЕБМД - скачати файл doc

Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем:
Розклад заліків ФІРЕН - з'явиться пізніше.

Розклад заліків для інших факультетів буде оголошено пізніше. Також розклади є на дошках оголошень відповідних деканатів.

Явка всіх студентів - обов'язкова!

Робочий триместр для студентів 3 курсу (бакалаврат, 2014 рік вступу) - з 22 травня 2017 р. до 23 червня 2017 р. Робочий триместр для студентів 1 курсу (молодші спеціалісти, 2016 рік вступу) - з 19 червня 2017 р. до 29 червня 2017 р.

Друк PDF

verni.jpg