Професійне стажування за кордоном - для молоді

У міжнародної організації АЙСЕК є пропозиція роботи за кордоном саме для української молодіПропозиція студентам ВНТУ для розвитку лідерства за рахунок волонтерських та професійних стажувань за кордоном.

У міжнародної організації АЙСЕК є пропозиція роботи за кордоном саме для української молоді.

Існує можливість отримати абсолютно новий досвід протягом 3-12 місяців стажування Global Talent в Туреччині, Індії, Єгипті чи В'єтнамі.

На учаснків чекає:
⯑ життя в іншій країні;
⯑ міжнародна команда;
⯑‍⯑ оплачуваний досвід викладання за кордоном;
⭐️ професійний та персональний розвиток;
✅ сертифікат по закінченню стажування.

Заробітня плата від 300 до 1500 $ ( залежить від країни )

Додаткові переваги, які отримають учасники: досвід у сфері викладання англійської мови, ІТ, менеджменту, маркетингу, бізнес адміністрування або фінансів може бути кращим за кордоном!

Дізнатися більше та зареєструватися: за посиланням http://bit.ly/2Na1nLP або звертатись за телефоном +380 98 509 8812 - віце президент з вихідних професійних стажувань за кордоном Аліна
Джерело інформації: Професійне стажування за кордоном Global Talent - AIESEC. Викладання англійської в Туреччині, Індії та В'єтнамі від 3 до 12 місяців. Програма міжнародних професійних стажувань Global Talent від організації AIESEC. http://aiesec.ua/