Словакія пропонує українській молоді стипендіальні програмиСловакія пропонує українській молоді стипендіальні програми.

Словакія надає стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки.

Зокрема, у 2020-2021 навчальномуроці для українців передбачені квоти:

- до 5 студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти терміном до 10 місяців;

- до 3 студентів 5 курсу за спеціальністю «Словацька мова» терміном до 5 місяців;

- до 5 стажистів та докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;

- 5 осіб для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2020 року(Stadia Academeca Slovaca).

Зауважуємо, що у разі потреби можлива мовна підготовка як складова частина навчання.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

- безкоштовне навчання;

- виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;

- проживання у студентських гуртожитках.

Інформація про перелік необхідних документів та умови участі у стипендійній програмі знаходиться за посиланням: https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-202021/

Міністерствоосвіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) у електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках.

Поштова адреса: Проспект Перемоги,10, 01135, Київ, Україна Міністерство освіти і науки України Головне управління міжнародного співробітництва

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  , зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020».

Крайній термін подачі заявок - 10 квітня 2020 року.

Корисно для навчання та працевлаштування