20 стипендій на навчання у Японії

Молоді вчені ВНТУ мають можливість зареєструватись у програмі для отримання степендій від уряду Японії.Молоді вчені ВНТУ мають можливість зареєструватись у програмі для отримання стипендій від уряду Японії.

Міжнародний фонд Мацумає (Японія) щорічно виділяє 20 стипендій для іноземних молодих вчених з метою проведення ними досліджень в японських державних та/або приватних університетах, наукових центрах або компаніях.

Тривалість стажування становить від 3 до б місяців (період з квітня 2021 р. по березень 2022 р.)

Пріоритетні галузі для досліджень: природничі науки, інженерія та медицина.

Вимоги до кандидатів:

1. наявність ступеня кандидата наук або відповідна академічна кваліфікація, яка буде визнана міжнародним фондом Мацумає;

2. вік - до 49 років;

3. володіння англійською або японською мовою на належному рівні;

4. відсутність досвіду довгострокового перебування в Японії;

5. працевлаштування в Україні та зобов'язання повернутися на батьківщину після закінчення програми;

6. відсутність проблем зі здоров'ям.

Детальна інформація про стипендії:

Щомісячна стипендія в розмірі 220 000 єн виділяється Фондом для покриття таких витрат:

1. вартість навчання/стажування, витрати на матеріали, проживання, харчування, проїзд;

2. туристична та медична страховка;

3. авіапереліт.

Крім того, після прибуття до Японії виплачується одноразова сума у розмірі 120 000 єн - на транспортні витрати, першу оплату житла тощо.

Заявки на отримання стипендій повинні бути надіслані організаторам поштовим відправленням з України на адресу: The Marsumae International Foundation 4-14-46, Kamiogi, Suginami-ku, Tokyo, 167-0043 JAPAN  з датою отримання до 30 червня 2020 р. за японським часом.

Більш детальна інформація щодо порядку отримання стипендій розміщена за посиланням:

Аплікаційна форма та інформаційний бюлетень щодо  програми Міжнародного фонду Мацумає - див. у файлі

Потапенко М.М., 481-32-08 |