Стипендіальна програма для навчання у Літній школі у Латвії

Навчання у Літній школі у Латвії - як можливість продовжити навчання у латвійських університетахНавчання у Літній школі у Латвії - як можливість продовжити навчання у латвійських університетах.

Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися можливістю продовжити/дослідження у закладах вищої освіти Латвії та взяти участь у літніх школах впродовж 2020/2021 навчального року.

Подача заявок на участь у державній стипендіальній програмі для українських студентів та здобувачів на 2020/2021 рр. відкрита з 01 лютого та триватиме до 01 квітня 2020 року.

Усю необхідну інформацію та форми для заповнення можна знайти за посиланням: http://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

За наявності додаткових запитань та з метою отримання більш детального роз'яснення механізму дії стипендіальних програм, прохання звертатися до контактної особи - старшого спеціаліста Відділу проектів міжнародного співробітництва | Департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріки Піри (Marika Pira), тел.: +37167814331, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.