Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Стипендіальна програма для навчання у Літній школі у Латвії

  • Автор: Super User

Навчання у Літній школі у Латвії - як можливість продовжити навчання у латвійських університетахНавчання у Літній школі у Латвії - як можливість продовжити навчання у латвійських університетах.

Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися можливістю продовжити/дослідження у закладах вищої освіти Латвії та взяти участь у літніх школах впродовж 2020/2021 навчального року.

Подача заявок на участь у державній стипендіальній програмі для українських студентів та здобувачів на 2020/2021 рр. відкрита з 01 лютого та триватиме до 01 квітня 2020 року.

Усю необхідну інформацію та форми для заповнення можна знайти за посиланням: http://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/ 

За наявності додаткових запитань та з метою отримання більш детального роз'яснення механізму дії стипендіальних програм, прохання звертатися до контактної особи - старшого спеціаліста Відділу проектів міжнародного співробітництва | Департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріки Піри (Marika Pira), тел.: +37167814331, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна