EnglishRussianUkrainian

Заліки з робочого триместру у системі онлайн-тестування - для операторів КН, електромонтажників, радіомонтажників, лаборантів ХА

УВАГА! Заліки з виробничої практики у студентів ФЕЕЕМ, ІнЕБМД, ФІТКІ, ФІРЕН відбуваються у формі комп'ютерних тестів.

Пропонуємо студентам ознайомитись з системою тестування та випробувати свої сили у пробному тестуванні за адресою http://goo.gl/fww3z1.

Перед початком пробного тестування обов'язково ознайомтесь з ІНСТРУКЦІЄЮ ):

Крок 1. Виберіть пункт: Меню основних модулів
    Крок 2. Оберіть іконку: Тестування
    Крок 3. Виберіть категорію користувачів: Студенти
    Крок 4. Виберіть групу: Віртуальний студент (для ПРОБНОГО тестування) або ФІРЕН / ФЕЕЕМ / ФІТКІ / ФМІБ/ІнЕБМД (для СКЛАДАННЯ заліку)
    Крок 5. В поточній групі оберіть: Універсал (для ПРОБНОГО тестування) або 1 / 2 / ..../ 7 (№ комп'ютера для СКЛАДАННЯ заліку)
    Крок 6. Оберіть категорію тесту: Робочий триместр
    Крок 7. Оберіть тест: назва тесту залежно від спеціальності та інституту
    Крок 8. Введіть пароль - 1
    Крок 9. Тестування розпочинається. Зверніть увагу на час тестування, тип відповідей. Не забувайте натиснути кнопку Відповісти. Відповівши на усі запитання, натисніть Закінчити тест

Пам'ятка студенту для складання заліку:
Студенти обирають назву тесту в залежності від спеціальності, факультету та іституту.
Для різних спеціальностей тест складається з різної кількості запитань.
На тестування виділяється певний час. Якщо час закінчується, а студент не встиг відповісти на усі запитання - за ці питання нараховується 0 балів.

Система тестування 'Тест Контроль ІнІНВ', що працює на базі комплексу Opentest 2.0 Харківського національного університету електроніки, дозволяє провести оцінювання рівня теоретичних знань та практичних навичок студентів за допомогою сучасних інноваційних Інтернет-технологій.
Застосування тестів для оцінки знань студентів надає процесу оцінювання рис
- об'єктивності (вплив суб'єктивного чинника (викладача чи студента) зводиться до мінімуму),
- зіставності (з'являється можливість ранжирувати вибірку студентів за рівнем оволодіння навчальною дисципліною),
- вичерпності (досліджується зріз знань студентів з усіх тем навчальної дисципліни).
Система тестування містить базу питань з ряду навчальних дисциплін. Спеціальні програмні інструменти надають можливість викладачу аналізувати якість тестових завдань та за потреби - модифікувати їх. Результати тестування інформують педагога про якість власного викладання та перелік тем, що вимагають поглибленого чи вдосконаленого вивчення тією чи іншою групою студентів.
Студенти, оцінюючи власні навчальні досягнення за допомогою 'Тест Контроль ІнІНВ', отримують доступ до інструменту вимірювання рівня знань – гарантовано неупередженого та безвідмовного.

Друк PDF

pic1.jpg