Запорізька компанія запрошує на роботу і практику студентів ВНТУ

Можливість роботи за спеціальністю ВНТУ відкриваєься для тих, хто відгукнеться на пропозицію українського потужного виробничого підприємстваМожливість роботи за спеціальністю ВНТУ відкривається для тих, хто відгукнеться на пропозицію українського потужного виробничого підприємства.

Для студентів 1-5 курсів ВНТК компанія "Електропривод" з м. Запоріжжя пропонує наступні вакансії:

• інженер-електромеханік, функціональні обов'язки: виконання операцій з розробки та виготовлення промислових електроприводів - 9 вакансій;
  • технік-електромеханік, функціональні обов'язки: виготовення промилосвих електроприводів - 12 вакансій;
  • менеджер зовнішньоекономічної діяльності, функціональні обов'язки: менеджмент продажів у сегменті "b2b" у східній півкулі - 7 вакансій;
  • інженер-маркетолог, функціональні обов'язки: маркетинг зовнішньоекономічної діяльності, сегмент "b2b", а також менеджмер з ресурсів - 5 і 3 вакансії відповідно.

Є можливість попрактикуватись у мовах: англійській, арабськкій, хінді, урду, іспанській, французькій.

Компанія пропонує гуртожток та харчування.

Щоб стати працівником компанії "Електропривод", необхідно пройти тестування та співбесіду.