EnglishRussianUkrainian

Літній табір для майбутніх айтішників у ВНТУ

IT-scouts, ІТ-скаути, літній табір ВНТУ ІТ-скаутівПротягом двох червневих тижнів 12-13-річні вінничани відпочивали та навчались у літньому таборі ІТ-скаутів.

Молодіжний рух IT-scouts - ініціатива, започаткована віднедавна ВНТУ та громадською організацією "Форум" за підтримки Департаменту інформаційних технологій ВМР, Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької облдержадміністрації та Благодійної організації "Благодійний фонд сприяння розвитку ВНТУ".

На базі цього руху в період з 12 по 23 червня працював літній табір для дітей віком 12-13 років. День у таборі ділився на дві частини: основи ІТ та активний відпочинок. Такий розпорядок давав можливість одночасно і ефективно навчатись, і відпочивати з користю.

З 10.00 до 13.00 діти навчались основам html та java script. З ними займались студенти ВНТУ, які мають хист і бажання передавати свої знання іншим. Програма підготовки була така: програмування, веб-дизайн, робототехніка та ін. З роботами юних ІТ-скаутів можна ознайомитись за посиланням http://itscouts.vntu.edu.ua/

Після обіду, який відбувався у ресторані української та європейської кухні "Карбон", з 14.00 до 16.00 дітей очікували цікаві та розвиваючі розваги. Вони грали у захопливий квест, відвідували з екскурсіями компанії "Промавтоматика-Вінниця" та "Astound Commerce", вчилися орієнтуванню у лісі, змагалися у турнірах з настільного тенісу та скелелазіння, знайомились з молодіжними організаціями ВНТУ тощо.

Фотозвіт усіх подій, які відбувались у літньому таборі IT-scouts, можна побачити за посиланням http://photo.vntu.edu.ua/album/130

Щоб отримати більше інформації про майбутні події табору ІТ-скаутів та зареєструватись для участі, варто завітати на сайт молодіжного руху http://itscouts.vntu.edu.ua/.

Печать PDF

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
keyboard.jpg
b0ba75bfa7dd633612ad880e0cb4d149.jpg
fotolia_5557101_L.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017