Конкурс на участь у MEET UP! Майстерні майбутнього

MEET UP!  Німецько-українські зустрічі молоді запрошує на Майстерню майбутнього у Берлін КройцбергМолодь творитиме майбутнє у Берліні восени 2020 року.

MEET UP!  Німецько-українські зустрічі молоді запрошує 9.-12.9.2020 на Майстерню майбутнього у Берлін Кройцберг. Ми збираємо разом близько 100 молодих діячів та діячок з України та Німеччини. Будемо знайомитися, спілкуватися, мережуватися, дізнаватися нове та разом святкувати німецько-українські відносини.

Більше інформації, програма та реєстрація до 26 березня 2020 року тут: www.meetup-zukunft.de/#event/ua/

MEET UP!  Німецько-українські зустрічі молоді зміцнює обмін між Україною та Німеччиною. Громадянська активність молодих людей з обох країн відіграє сьогодні вирішальну роль для майбутнього німецько-українських відносин, демократичних цінностей та порозуміння між народами у Європі. Ви можете дізнатися більше про програму підтримки проектів, наші формати та проекти на www.stiftung-evz.de/meetup

Команда MEET UP! з нетерпінням чекає на ці три насичені дні та активний німецько-український обмін.

www.facebook.com/meetup.evz/ та www.instagram.com/meetup.evz/

MEET UP! команда

Ihr MEET UP! Team

Evelyn Scheer / Artem Iovenko / Kateryna Churikova