Сервіси на основі відкритих даних Вінницької міської ради

Локальний бізнес. Сервіси на основі відкритих даних, ВінницяЯк отримати доступ до відкритих даних Вінниці як smart city?

Подія: Тема: "Локальний бізнес. Сервіси на основі відкритих даних"

Дата: 04 березня 2020 року, 11.00-12.00 (час уточнюється, слідкуйте за подією Фейсбук)

Спікер: Денис Губашов

Щороку у березні у всьому світі відзначають Міжнародний день відкритих даних. Україна, як одна з країн лідерів за темпами розвитку сфери відкритих даних, приєднується до цього руху і запрошує всіх охочих на щорічне святкування відкритих даних. Адже це неймовірна можливість показати переваги відкритих даних та заохотити прийняття політики відкритих даних в уряді, бізнесі та громадянському суспільстві.

Подія Фейсбук: за посиланням