26 вакансій на 5 позиціях - працевлаштування студентів 1-5 курсів у запорізькій компанії

Працевлаштування і практика для студентів, випускників, молодих фахівців, ЗапоріжжяТОВ "Електропривод" (Запоріжжя) запрошує студентів ВНТУ для проходження практики та працевлаштування. Вакансії цікаві для факультетів енергетики, машинобудування, менеджменту.

Пропозиції компанії:
-    Менеджер ВЗД - 6 вакансій;
-    Інженер-маркетолог - 5 вакансій;
-    Інженер-електромеханік - 9 вакансій;
-    Технік-електромеханік - 5 вакансій;
-    Менеджер з ресурсів -1 вакансія.

Компанія пропонує:
-    Lanch, Dinner - за рахунок компанії.
-    Гуртожиток - за рахунок компанії.
-    Робота під час практики оплачується.
-    Відрядження.
-    За домовленістю, можлива частина оплати за практику на рахунок навчального закладу.

Вимоги: хороше здоров'я, енергійність, позитив.

Вітаються: знання мов англійської, арабської, польської, фарсі, турецької, румунської, іспанської, французької.

Критерії відбору: бажання працювати, порядність, здатність до навчання, готовність дотримуватись правил.

Щодо практики та працевлаштування звертатись за e-mail компанії "Злектропривод": Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТОВ "Електропровод" працює у сфері розробки, виробництва і поставки індустріальних комплектних електроприводів серії IDS, ETS і DTS, яких потребують у 7 галузях промисловості. Компанія виготовляє 2 типи модернізації електроприводів, капітальні та відновлювальні ремонти вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів із застосуванням приводів серії IDS і DTS.
У структурі компанії 3 дивізіони, які включають: 6 бригад зовнішньо-економичної діяльності, 3 бригади інженерних розробок, інженерно-промисловий комплекс.

Адреса ТОВ "Електропривод": 69008, Україна, м. Запоріжжя, Південне шосе, 77-а, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На сайті один гість та відсутні користувачі